PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427201}

Generation Kill: Czas wojny

Generation Kill
7,9 11 762
oceny
7,9 10 1 11762
Generation Kill: Czas wojny
powrót do forum serialu Generation Kill: Czas wojny

Dobre to jest?

użytkownik usunięty

Dorównuje chociaż w połowie Kompani Braci? Polećcie mi go jakoś! Czekam na odpowiedzi :)

ocenił(a) serial na 7

samej akcji znacznie mniej, nie uświadczysz takiej rozpierduchy, ale to przecież zupełnie inny styl prowadzenia wojny. Moim zdaniem jest ciekawy, ale jesli nastawiasz się na typową wojenną siekaninę to sobie odpuść. Zagrany jest poprawnie. Ja zabieram się właśnie za over there, też o iraku.

użytkownik usunięty

zupełnie innego pokroju serial. nie znajdziesz tutaj bohaterskich czynów Amerykanów, ktorzy sobie przyszli na koniec wojny. Generation Kill wg mnie obnaża Amerykanów z ich tej całej medialnej otoczki. Serial dobry i rzeczowy pokazuje jacy ludzie (debile, idioci) tak naprawdę walczą na wojnie po stronie USA.

Serial pokazuje też ponadprzeciętnie inteligentnych, szlachetnych żołnierzy i d-ców walczących po stronie USA, nie tylko "debilów, idiotów". Tak jak w każdej armii i w tej znajdują się i jedni i drudzy. Jeszcze jedno, druga wojna światowa skończyła się między innymi dlatego, że Amerykanie "sobie przyszli".

ocenił(a) serial na 10
djedrys

Podpisuje się pod tym i uważam że serial jest bardzo dobrze zrobiony i doskonale ukazuje jak wygląda współczesna wojna, czyli nie ma wielkich bitew a żołnierze przez większość czasu się nudzą i wymyślają najgłupsze zajęcia żeby nie oszaleć.10/10

ocenił(a) serial na 9

cała masa genialnych tekstów przy których zwijałem się ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 10

nie oglądałam jeszcze kompanii braci,ale ten serial jest świetny

ocenił(a) serial na 7
pati_746

Jak można nie widzieć jeszcze Kompani Braci, chciałbym móc wymazać z pamięci ten serial i oglądać go milion razy ; d

ocenił(a) serial na 10
Luevano

kiedyś to nadrobię;p

Luevano

Ja też, Pacyfik też!
^_^

ocenił(a) serial na 7
Ameriel

hahaha dokładnie :d Patrycjo żałuj!

Mało akcji, czyli prawie nudny. Ale spełniający cel, czyli wyśmiewa amerykańską misję niesienia pokoju i wolności co jest ułudą. Pokazuje dwa różne typy ludzi w armii. Skończonych kretynów, którzy nie mają co robić w życiu i ludzi przyzwoitych.

ocenił(a) serial na 10
Vigilante

...prawie nudny...
chciałbym zeby w kazdym serialu ( mini) było tyle nudy co tu :)
Zajebiaszcze teksty. No i smaczek. Przy kreceniu serialu brali udział prawdziwi marines z batalionu rozpoznawczego, to oni szykowali sprzęt a nawet kilku z nich zagrało. Nad scenariuszem pracował dziennikarz który smigał sobie z takim batalionem rozpoznawczym po Iraku. ponoć sciemy nie walił, zresztą po co , tylko by sie skompromitował.

Świetnie pokazany kretynizm niektórych rozkazów.
Fajnie ze tego nie przeciągneli w jakiś tasiemiec kilkusezonowy. 7 odcinków w sam raz wiec nawet jak ktoś mysli ze słaby to duzo czasu nie straci a oceni po obejrzeniu całosci.

ocenił(a) serial na 8
ostry119

zgadzam się w 100%

ostry119

Również się zgadzam. Dziwi mnie tylko, że niektórzy ludzie oczekują przedstawienia w tym serialu, potyczek na skalę "Lądowania w Normandii", czy "Bitwy na Łuku Kurskim ;) Podczas, gdy iracka armia nie miała, ani ochoty, ani środków, by móc skutecznie walczyć. Dlatego w sensie batalistycznym, to była istotnie "nudna" wojna. Tym bardziej, że ludność cywilna, podobnie jak to miało miejsce w Wietnamie, z początku widziała w amerykanach wyzwolicieli. I podobnie jak w Wietnamie, w toku dalszej okupacji, amerykanie wszystko spartolili. No, ale to już temat z innej bajki....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones