PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427201}

Generation Kill: Czas wojny

Generation Kill
7,9 11 734
oceny
7,9 10 1 11734
Generation Kill: Czas wojny
powrót do forum serialu Generation Kill: Czas wojny
ocenił(a) serial na 10
coldchaos

J.Lo.. Jennifer Lopez.

Eriu

Chyba nie, w końcu co ona ma wspólnego z tym wszystkim?

ocenił(a) serial na 10
coldchaos

W książce Evana Wrighta jest napisane "As soon as I enter , one of them asks me o it's true that J.Lo is dead. Rumors of her death have been circulating through the camp for more than a week" I chodzi o Jennifer Lopez. Ona nie ma nic z tym wspólnego. Chłopcy po prostu byli jej fanami.

Eriu

OK. Dzięki wielkie, książki jeszcze nie czytałem.

Eriu

Masz może książkę w wersji elektronicznej? Poszukuję już od jakiegoś czasu i niestety bezskutecznie...

ocenił(a) serial na 10
AngelicaMaria

Mam papierową wersję. Kiedyś widziałam ebooka, ale to było kilka lat temu.

Eriu

Obecnie chyba w Polsce nie jest ta książka dostępna, szukam już od jakiegoś czasu i bez rezultatu.

ocenił(a) serial na 10
AngelicaMaria

Po polsku niestety ona nigdy nie była wydana. Anglojęzyczną wersję bez problemu można kupić na allegro albo sprowadzić z zagranicy.

Eriu

Jak kilka innych książek, które są na mojej liście, aczkolwiek byłam pewna, że jednak była po polsku, bo gdzieś w konwersacji mi się przewinął wątek, że swego czasu była dostępna w Empiku (to mnie nieco zmyliło w tej kwestii). Na ebay'u znalazłam, także pewnie niedługo kupię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones