PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427201}

Generation Kill: Czas wojny

Generation Kill
7,9 11 758
ocen
7,9 10 1 11758
Generation Kill: Czas wojny
powrót do forum serialu Generation Kill: Czas wojny

Perfekt!

ocenił(a) serial na 10

Rewelacyjny film wojenny. Wszystkie odcinki jednym tchem "rzuciłem". Postać porucznika (tego na "F") i sierżanta Colberga świetne. "Szofer" Colberga również! A "Kapitan Ameryka" to... brak mi słów na opisanie tego kolesia :). Zdecydowanie lepiej oddaje klimat i tragedię wojny niż "Bitwa o Irak". Polecam!

ocenił(a) serial na 10
ludzikw

"Szofer" to oczywiście Ray Person a "Porucznik na F" to Fick.

ocenił(a) serial na 10
ludzikw

Fil świetny, bez dwóch zdań. I nie sierżant Colberd a Colbert. Bradley Colbert zwany ICEMAN xD

ocenił(a) serial na 10
uzi43

Sorki! Zawaliłem herezję niezłą. Dzięki zz wyprostowania i pozdrawiam! Skąd oni wytrzasnęli, że Jennifer Lopez nie żyje? Niezłe jazdy mieli :)

ocenił(a) serial na 9
ludzikw

jazdy jazdami ;)
książka też rewelka dialogi i większość wydarzeń żywcem wzięte, między innymi ploty o śmierci JLO choć mnóstwo żargonu wojskowego, skrótów, przezwisk i nazw własnych jakoś da się przebrnąć jednym słowem podsumowując zarówno ekranizacja jak i książka cytuję; 'PERFEKT!'

ocenił(a) serial na 7
ludzikw

Z takim przejęciem mówili o rzekomej śmierci J. Lo, że mało z fotela nie spadłam. Momentami ten serial był naprawdę zabawny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones