Genialna przyjaciółka (2018)
Genialna przyjaciółka: Sezon 3 Genialna przyjaciółka sezon 3, odcinek 8

Ci, którzy odchodzą, ci, którzy zostają

Chi fugge, chi resta 1h 14m
7,7 49
ocen
7,7 10 1 49
Genialna przyjaciółka
powrót do forum s3e8

Czy wiadomo dlaczego na HBO nie ma ostatniego 8mego odcinka?

ocenił(a) serial na 8
pniesia

no właśnie! wie ktoś !!??

ocenił(a) serial na 9
fauceefwnw

8 marca będzie na HBO MAX

ocenił(a) serial na 9
pniesia

też się zastanawiam, może nie wyrobili się z montażem?

merbin

8 marcs wtorek

ocenił(a) serial na 9
merbin

Wczoraj obejrzałam, piękny finał!

pniesia

Wczoraj był, dziś już nie ma...?

ocenił(a) serial na 10
Afa

właśnie dziś oglądałam po 15 i chciałam dokończyć później, ale już nie było. A teraz to nawet już 7 nie ma

09aksaM

U mnie tylko 5 odcinków 3 sezonu po zainstalowaniu hbo max :/

aanka23

Właśnie u mnie jest tylko 5 odcinków 3 sezonu dostępnych :( Nie wiem o co chodzi

09aksaM

Ja to samo, obejrzałam do połowy i zniknęło. Teraz jest już tylko 5 odcinków

Afa

Bo teraz Hbo Go zamienił się na Max i przerzuca pewnie seriale... Więc podejrzewam, że jeszcze nie wszystkie się zaczytały czy cos... Zmiana platform często jest okraszona błędami, brakami.. Mi się trochę nie podoba wygląd tego Hbo Max...

pniesia

nie wiem, czy to nie jest kwestia tego, że serial o dziwo był dostępny w Polsce szybciej na platformie HBO Go, od 7.02 bodajże. Na HBO Max wystartował natomiast 3 tygodnie później (informacja taka została podana na kanale jakbyniepaczec na yt w filmie dotyczącym premier na luty). Pewnie dlatego odcinki "poznikały" - przeszliśmy na HBO Max, więc pewnie i harmonogram udostępniania nowych odcinków się zmienił.

watsonthecat

zajebiscie, czekam na to jak wariatka a tu zonk

ocenił(a) serial na 9
kaczkulec

już jest dostępny, więc chyba jednak chodziło po prostu o to, że nie zdążyli przenieść wszystkich odcinków z HBO do HBO Max

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones