Genialna przyjaciółka
powrót do forum 2 sezonu

Nie mogę sobie zupełnie tego przypomnieć,a nie mam tej części książki w domu. Czy ojcem syna Lili nie był, według książki, jej mąż? Wydaje mi się, że w książce było, że jest jego kopią. Kto czytał i pamięta?

ocenił(a) serial na 9
anetagagatcv

Hej, dopiero oglądam tę część, możliwe, że tu ekranizacja rozmija się z książką. W książce, Lila w tym samym czasie miała relacje z`Ninem i Stefano. Kiedy rodzi się Rino, Lila utrzymuje, że jego ojcem jest Nino. Elena zauważa, że Rino wydaje się podobny i do Stefano i do Nino "jakby spłodzili go we trójkę". Wszyscy znajomi rodziny mówią, że Rino jest "kopią ojca" (czyli Stefano). Po latach okazuje się, że wbrew przekonaniu Lili, Rino istotnie jest synem Stefano - w starszym wieku zaczyna z resztą przypominać swojego dziadka - Don Achille (ojca Stefano). Jedyne czego nie pamiętam, to w jaki sposób fakt ojcostwa Stefano jest potwierdzony - to byłoby w 3 tomie.

ciociatusia

Dziękuję. Czyli dobrze pamiętałam. Pamiętam też, że prawdziwy syn Nino będzie jego kopią. ;)

ciociatusia

matka Stefana stwierdziła, że dziecko Ady i Stefana i Rino wyglądają jak bliźniaki

ocenił(a) serial na 7
anetagagatcv

Masz rację. W "Historii ucieczki" i "Historii zaginionej dziewczynki" jest powiedziane jasno i dobitnie, że Rino jest jednak synem Stafana. Ich fizyczne podobieństwo jest niezaprzeczalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones