PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93085}

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Kōkaku Kidōtai: Stand Alone Complex
8,1 6 528
ocen
8,1 10 1 6528
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
powrót do forum serialu Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

... jakby niektórzy komentujący, głównie wielcy fani GitSa z 1995 roku mieli gotową zjebkę jeszcze przed obejrzeniem GitS: SAC. Co mnie trochę drażni.

wilkszary

Bo mają. Jestem jednym z nich. I ..uj.





^^


A tak serio, to zauważyłem, że serial robiony po taniości (no, może nie całkiem, ale budżet pewnie mniejszy niż film z 1995) powinien
według niektórych mieć o wiele bardziej skomplikowaną fabułę, kreskę cyzelowaną że ach i och ogólnie szał gwizdka i te pe.

Jest dobrze jak na budżet, jaki miał ten projekt, fabuła znakomita (poza pierdołami pt. Tachikomy - nazbyt przesadnie dziecinne były), żale jak kto ma to wiecie, idźcie do dziewczyny, do chłopaka, poradni psychiatrycznej - tam są specjaliści którzy wysłuchaja i doradzą.

acidrain84

ja nie kumam narzekających na ten serial. przecież on o wiele lepiej się trzyma oryginałowi, czyli komiksu Masamune Shirow niż film mamoru oshi który kompletnie zmieniał konwencje komiksu (był wspaniały, to prawda, i miał jak na tamte czasy naprawdę duży budżet co widać po grafice i muzyce), ale Oryginał/pierwowzór (komiks) jest zupełnie inny.

ocenił(a) serial na 9
pa6l1

Mangi nie czytałem, ale podchodząc na sucho do serialu jest świetnym Political Fiction. Różni się mocno od filmu, ale traktuje oba jako oddzielne byty i każdy am swój urok. Jedno uniwersum, tyle. btw. muzyka w czołówce powala na kolana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones