PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93085}

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Kōkaku Kidōtai: Stand Alone Complex
8,1 6 528
ocen
8,1 10 1 6528
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
powrót do forum serialu Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Końcówka - pytanie *SPOILER*

użytkownik usunięty

Mam pytanie co do końcówki bo jednego nie rozumiem z ostatniego odcinka:
widzimy w nim prezesa Serano który na podziemnym parkingu chwyta za klamkę swojego samochodu co powoduje jakiś odgłos. Dalej widzimy uśmiechniętego faceta który stwierdza że aby przetrwać trzeba ewoluować- co się właściwie wydarzyło i co to za facet?
moim zdaniem w samochodzie była bomba i doszło do zamachu który spowodował ten koleś ale nie mam bladego pojęcia co to za jeden i dlaczego podłożył bombę, ani tym bardziej nie rozumiem jego słów.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem także w samochodzie była bomba, zaś ładunek mógł podłożyć ktoś z Samodzielnej 11. Przecież sezon 2 startuje właśnie od tego odcinka, od tego wydarzenia. Jego słowa brzmiały "Żeby przetrwać, trzeba się zmieniać. Albo się zegniesz, albo złamiesz.". Nie pamiętam co prezes Serano zrobił, ale wydaje mi się że, kolokwialnie mówiąc, "nie dogadali się, ich wspólne plany nie wypaliły" (z tego co pamiętam dalej chcieli prowadzić lewe interesy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones