PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93085}

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Kōkaku Kidōtai: Stand Alone Complex
8,1 6 528
ocen
8,1 10 1 6528
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
powrót do forum serialu Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Mógłby mi ktoś wyjaśnić pewną kwestię z naszą ulubienicą ? Mianowicie kończe dopiero 1 sezon, w jednym z odcinków było powiedziane jak i w czołówce są sceny które wskazują że major motoko od małego miała ciało z Megatechu. Padło coś takiego:
-jak byłam mała, niezbyt panowałam nad moim ciałem
[batou]
-za to teraz robisz chyba to najlepiej ze wszystkich... bla bla
mniejsza o treść. To jak z tym jest ? Ja sądziłem że była sobie motoko w pełni human, podpisała z sekcją 9 lub coś w tym stylu no i jednocześnie przyjmując owe ciało które idealnie w pracy się sprawdza.
Czy jednak ona juz od małego je miała? No ale jak takie cybernetyczne ciało może rosnąć??

homar_J

W wieku 6 lat miała wypadek. Zginęli jej rodzice a ona ledwo uszła z życiem. W przedostatnim odcinku jest pokazane jej stare ciało.
Ciało nie rośnie ale można je zmieniać jak się z niego "wyrośnie".

ocenił(a) serial na 9
homar_J

Jakbyś oglądnął drugi sezon to nie było by tego pytania bo jeden odcinek w drugim sezonie trochę o tym opowiada (losy major gdy miała 6 lat)

ocenił(a) serial na 9
f67

Ale i tak mimo że naspoilowałem trochę polecam ci drugi sezon jaknajbardziej jest chyba lepszy niż pierwszy a kreska napewno jest lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones