PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93085}

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Kōkaku Kidōtai: Stand Alone Complex
8,1 6 528
ocen
8,1 10 1 6528
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
powrót do forum serialu Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Zdziwko antyfana !!!

ocenił(a) serial na 8

Wszystko by było cacy gdyby nie te małe stwory ;] serial fajny a przez te gadziny odrzucał mnie ten serial ;]
Ale koniec końcem przemogłem się ( na szczęście) i oglądałem do końca nie było tak źle dałem aż 8 gwiazdek a u mnie to bardzo ale to bardzo dużo co mogłem dać anime ;] (gardzę tego typu produkcjami ) nie wszystkimi ,nie jestem znawcą ani fanem tego gatunku ;].
Tak szczerze zmusiłem się na ten serial tylko i wyłącznie dlatego że był on mieszanką Anime-SciFi a to drugie kocham :-) i o dziwo się nie rozczarowałem :-) , co nie zmienia faktu że nadal gardzę tymi typowo Japońskimi ).Jak widzę w tv anime to ręka sama szuka automatycznie pilota żeby wyłączyć tv czy co tam oglądam ;] ale to tak mi zostało prawdopodobnie po tych wszystkich kreskówkach typu Jataman,Naruto,Dragon ball ,Bakugan............ i tego typu śmieciami nadawanymi kiedyś na Polsacie zryło mi to maksymalnie czachę do tego stopnia że mnie telepie jak widzę coś takiego ,jakie było moje zdziwienie gdy oglądając Ghost ostatni 26 odcinek szukałem po folderach następnego odcinka normalnie w moim wykonaniu NIE DO WIARY !!!.

A tak szczerze jeśli zaczynacie z tego typu produkcjami to zacznijcie od tej pozycji nie będzie tak źle ,nie będzie drgawek,szukania odruchowo pilota,palpitacji serca itp,itd :D.

Sam się zdziwiłem .Gdyby wszystkie te anime były tego typu to prawdopodobnie byłbym zagorzałem fanem :D ale jak żyję na tym padole łez 30 wiosen to jedyny serial jaki obejrzałem od dechy do dechy i nie dostałem palpitacji :D i który mi się spodobał .

Ps. może znacie tego typu serial jakiś polećcie coś ?
byle nie coś takiego co wymieniłem wcześniej ;]

damian252

obejrzyj the wire

ocenił(a) serial na 8
diesoon

mialo byc tego typu .... hahahhaha a co ty mi tu polecasz sensacyjny jakis :P
http://www.filmweb.pl/serial/Prawo+ulicy-2002-87721

damian252

Ja polecam Cowboy Bebop,a kinowa wersja Ghost in the Shell z 1995 już obejrzana?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones