PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799449}

Giganci

Gigantes
6,5 155
ocen
6,5 10 1 155
Giganci
powrót do forum serialu Giganci

opis z netu

ocenił(a) serial na 5

Wychowani przez surowego ojca bracia Guerrero sami stali się bezwzględni. Ta wypracowana cecha pozwala im trzymać w garści rynek narkotykowy. Daniel Guerrero (Daniel Grao) wychodzi z więzienia po odsiadce. Wolność jest dla niego tożsama z koniecznością wzięcia odwetu na młodszym bracie Tomásie (Isak Férriz), który przez lata zdążył osiągnąć status poważanego biznesmena i który dzierży w garści cały przemysł narkotykowy na Półwyspie Iberyjskim. Najmłodszy z braci Clemente (Nene) chciał uciec od niechlubnej przeszłości i odciąć się od tego wszystkiego, jednak w rezultacie dołączył do cygańskiego półświatka. Trzej bracia za wszelką cenę pragną utrzymać rodzinną potęgę.

jacpod

Wymyślona historia czy oparta na faktach ?

ocenił(a) serial na 5
tomek9136

Nic więcej nie wiem...

jacpod

Oglądam ten serial na Canal+Seriale i nie mogę wyjść z podziwu nad sposobem wyświetlania kolejnych przecież odcinków przez ten kanał. Do tej pory pokazano odcinek 1 i chyba raz 2-gi (ale przegapiłem), więc w najbliższym czasie znów pojawi się odcinek 2, a w dalszej kolejności odcinki 5 i 6. Nie wiem kiedy zobaczę odcinki 3 i 4, ale zapewne niebawem. To samo było z innymi serialami na Canal i widzę, że układającym humorzaste humory nadal dopisują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones