PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304474}
7,3 110
ocen
7,3 10 1 110
Ginban Kaleidoscope
powrót do forum serialu Ginban Kaleidoscope

Bardzo mi się podobało. Anime pouczające z humorem i nutką romantyzmu (jak dla mnie troche za mało:P). Szkoda że tylko 12 odcinków. Według mnie powinni zrobić 2 część !!

użytkownik usunięty
hermionka12

prawda!!!!!!!!!!! nie wiem jak ale powinni ożywić Peet'a x] i za krótkie mogli przedłużyć rozbudowanie charakteru Tazusy i wtedy by wydłużyło całe anime...skoda ze manga jest ciężko dostępna bo jestem ciekawa jak to się tam skończyło

ocenił(a) serial na 8

Może pisze parę lat po Was ten komentarz (heh pomyślcie ile mieliście lat jak je oglądaliście ;)) ), ale w sumie co do "ożywienia" przez jakiś czas żywiłam się nadzieją, że może Peeta nawet nie wie a jest w śpiączce (nie wiem skąd ten pomysł mi wtedy wpadł do głowy) i tego 100 dnia jak odejdzie na samym końcu ostatniego odcinka będzie pokazana scena z szpitala gdzie lekarz powiadomi rodziców iż Peeta właśnie wybudził się z śpiączki :3 może byłby to zbyt piękny koniec, ale na pewno zaskakujący ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones