PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363435}

Gintama

8,1 2 477
ocen
8,1 10 1 2477
Gintama
powrót do forum serialu Gintama

Mam pytanie gdyż właśnie jestem na 6 odcinku tego anime i zastanawiam się czy ono jest warte oglądania? Widzę wysoką ocenę i że jest zabawne ale ja bardziej w anime szukam spektakularnych walk niż humoru - i własnie chciałbym wiedzieć czy pod tym względem to anime jest ciekawe? Dużo walk itp ?

Prosiłbym o nie zdradzanie mi fabuły =)

ocenił(a) serial na 10
matikopi

Walki są, ale to przede wszystkim komedia. W wielu odcinkach walk w ogóle nie ma, jest za to kupa śmiechu. To bardziej parodia anime w stylu Bleach, czasem zdarzają się akcje pt. walka trwająca 3 odcinki, ale tak jak mówiłem anime skupia się bardziej na humorze, niż na walce. Jeśli więc szukasz w anime przede wszystkim walki, to Gintamę możesz sobie odpuścić. Jeśli chcesz się pośmiać to trafiłeś idealnie.

matikopi

Przede wszystkim nie ma co się brać jeżeli nie masz za dużego pojęcia o anime & mandze, bo w tym tytule są parodiowane i przytaczane inne japońskie produkcje.

ocenił(a) serial na 10
ZupkaChinska

Nie zgodzilbym sie bo humor tam jest tak absurdalny i oparty na takich durnotach w wiekszosci ze spokojnie usmieje sie kazdy ignorujac wzmianki o ban kai i shabondy ;]

matikopi

Warto, bo pierwsze 30 pare epków to lałem ze śmiechu co scene prawie. A dalej no cóż nadal bardzo dobre. Trzeba się wczuć w klimat ;D No i Sadaharu! :D

użytkownik usunięty
madtrexx

Jedno z lepszych anime jakie widziałem. Polecam!

ocenił(a) serial na 10
matikopi

W Gintamie jest mnóstwo walk przecież... cała najnowsza seria ta z 2012r. to głównie świetne walki.
Jak ktoś się zastanawia czy oglądać, to polecam :] na początku jest ciężko, ale jak się człowiek wkręci to się oderwać nie może.
Absurd, humor, walki i trochę smutku... genialne.

I niesamowite openingi i endingi ;]
Jedne z najlepszych jakie widziałem.

Aeternum

A ten "początek" to ile mniej więcej? Generalnie komedia to mój ulubiony gatunek, jednak Gintama póki co strasznie mnie męczy. Obejrzałem 8 odcinków w 3 dni, a np całego FMA:B w 4 dni. W dodatku humor także póki co mnie nie powala, więc już sam nie wiem czy cisnąc dalej, czy zacząć oglądać One Piece... :P

ocenił(a) serial na 3
matikopi

głupie anime dla dzieci

Muhomorniczy

A Naruto to tylko dla wyrafinowanego widza?:D

ocenił(a) serial na 3
Saryt

nie tylko, dla debili też

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

w dupie byłeś gówno widziałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones