PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 212
ocen
7,0 10 1 13212
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Myslalam, ze nie, ale jednak odpowiada mi zmiana emisji z 7.35 na 7.20 bo udaje mi sie nie nagrac pierwszej reklamy (tak, nadal mam wideo;)), ale niech zaczyna sie punktualnie, a nie jak wczoraj z 10 minutowym opoznieniem, robia co chca:(.

OlenaFW

Noi znowu zmiana na 7.15, co oni tak szaleja z tymi zmianami?

OlenaFW

Denerwujące jest to, fakt. Ja póki co oglądam sobie o 16:00, ale jak zaczną mi się zajęcia to też będę musiał nagrywać (też mam nadal magnetowid :) ). Jeszcze jest nadzieja, że na 16:00 dotrę do domu :D

ocenił(a) serial na 9
OlenaFW

O Boże ludzie dobrze wiedzieć, że inni też wracają do domu na czas, bo "Gliniarz i prokurator" jest w TV... Na II roku studiów nawet wyszłam wcześniej z któregoś wykładu, bo chciałam zdążyć... Również zdarzało mi się nagrywać odcinki. Już nie powiem o tym, że swego czasu, kiedy nie mogłam oglądać odcinka popołudniu regularnie wstawałam na poranne powtórki, czyli przed 7... Totalne szaleństwo, ale dla Jake'a i ekipy zrobiłabym to ponownie! haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones