PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 199
ocen
7,0 10 1 13199
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

E to były czasy,,, Jak takie seriale były w telewizji, teraz same brochy. Świetne kreacje obu panów, ale nie dorównują kreacji psa, niestety...

ocenił(a) serial na 10
Mistyfikacja

właśnie, co to za rasa??
nie czasem buldog? choc wydaje mi sie inna.

użytkownik usunięty
Safari

Buldog angielski! Najprawdziwszy buldog angielski.Wspaniały!!!

ocenił(a) serial na 8

Nie sądziłam, że będę odpisywać na tak stare posty, ale tak, to był przedstawiciel najcudowniejszej rasy buldogów angielskich. Właśnie od tego serialu zaczęła się moja miłość do buldogów. Max był tak pocieszny, że jako dzieciak marzyłam o takim psie. I teraz właśnie takiego mam♥️

ocenił(a) serial na 10
Morska_Bryza

❤ SUPER.Prokurator miał Jacka a Ty masz swojego buldoga. I JEST TWOJ !!!

ocenił(a) serial na 10
Mistyfikacja

Pies the best :) Ale najlepsze i tak "Miami Vice" :) polecam też Columbo i Kojaka

ocenił(a) serial na 9
marcinFBI

A ja jeszcze dorzucę "Ulice San Francisco" :) Pamiętam też "Niebezpieczne ujęcia", chyba gdzieś na TVP...

ocenił(a) serial na 10
Proti

Świetny serial, właśnie obejrzałem kolejny odcinek, kapitalny, a nie jak te dzisiejsze szmiry. Swietna gra Pennego i Conrada i oczywiście psa:-)

jedi22

Dobry serial,ale daleko mu do KOJAKA i ULIC SAN FRANCSICO.

Snaga_Przeklety

Ale mnie sie tylko podobaly te odcinki krecone na hawajach niewiem czemu??

marcinFBI

Gliniarz lepszy od Miami Vice.

Ruben_fw

Dla mnie ''Miami Vice '' uwielbiam za niepowtarzalny klimat - Cho oczywiście ''Gliniarz...'' też dobry.

buterfly

Policjanci klimat mają ale fabularnie słaby dla mnie próbowałem oglądać i mnie nudził .

Ruben_fw

No cóż kwestia gustu - Ja wracam do serialu nie raz .

Mistyfikacja

A można to gdzieś z neta ściągnąć?? szukam tego i szukam, a znaleźć nie mogę :/ Tak żeby se ściągnąć na komputer i na płytkę nagrać...

Mistyfikacja

Pies i stosunek prokuratora do niego jest świetny. Pies w naszyjniku z tropikalnych kwiatów. W ogóle ten serial moim zdaniem wciąga i jest jednym z lepszych.

Mistyfikacja

To chyba nie chodzi o to, ze kiedys byly lepsze filmy a dzis szmira. Po prostu chyba to kwestia tego, ze nie jestesmy juz dziecmi :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones