PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 212
ocen
7,0 10 1 13212
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

I ja nie wiem, po co puls powtarza ten serial przecież nie dawno dawali to na Tv4 bez przerwy. Nie lubię tego prokuratora i jego obleśnego psa. Dobrze, że w tym czasie TVP2 daje Herkulesa.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Te seriale już online można oglądać.

karoman4

Szkoda transferu ;p

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Jakiego transferu? Na kinomaniaku można spokojnie oglądać.

karoman4

Ta i bym musiał doładowywać kartę, co 2 tygodnie. Chodzi mi o transfer w internecie.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Aha, no tak. Nie zajarzyłam.
A więc współczuję. ;-P

karoman4

Zresztą nie jara mnie oglądanie filmów w Internecie, bo mogę w tym czasie, co innego zrobić w necie. Np. popisać z tobą.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Co Ty nie powiesz? ;-)
Mnie natomiast nie jara oglądanie filmów krótkimi fragmentami, przerywanymi długimi blokami reklamowymi (teraz przed świętami walą ich tyle, że bokiem wychodzi). Po reklamie zapomniałabym, co się działo w filmie przed reklamą i na co takie oglądanie?

karoman4

Ja tam lubię reklamy, bo wtedy mogę przełączyć na inny kanał. Albo wyjść i coś zrobić.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

A nie lepiej jest ''to coś'' zrobić przed filmem i potem mieć spokojny, nieprzerywany seans?

karoman4

Jak kto lubi. Ja jestem przyzwyczajony do reklam i tylko czekam aż będzie reklama za każdym razem, kiedy oglądam jakiś serial. To liczę ile czasu jeszcze zostało do końca reklamy, bo zazwyczaj są o tej samej godzinie. Jak oglądam telewizje polską to jakoś zawsze czekam na reklamę z przyzwyczajenia, ale niestety jej nie ma. I zazwyczaj wiem, kiedy przełączyć z powrotem, bo wiem, kiedy się kończy reklama.

p.s Radze ci ćwiczyć pamięć jak po 5 góra 10 minutowej przerwie zapominasz akcje filmu hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones