PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 213
ocen
7,0 10 1 13213
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Od 5 września o godz.16 TV4 będzie emitować Gliniarza i prokuratora :))
Miejmy nadzieję, ze wyemitują wszystkie sezony!

ocenił(a) serial na 7
ReBelDe_fan

Nie ma to jak powiew dziecinnych lat :) Dobrze wiedzieć :)

Lisowczyk

Z przyjemnością można sobie go przypomnieć,choć do MacGyver'a,Riptide(też Joe Penny tam grał),Miami Vice,Magnum P.I.,
Drużyny A,Airwolfa,Nieustraszonego,Remingtona Steele'a,Na wariackich papierach to mu daleko.I jeszcze ten Derek,nie wiem po co on tam był w tym serialu,strasznie mnie drażnił.Brak pomysłu scenarzystów na tę osobę.
Jak na owe polskie warunki był świetny,ale po latach na pewno nie przetrwał próby czasu jak seriale wymienione przeze mnie wyżej.
Nie miał tego czegoś jak np.świetnej muzyki w Miami Vice,super humoru jak w Riptide czy A-Team,tego wspaniałego początku jak w Airwolf'ie czy Moonlighting,a także tego uroku Pierce'a Brosnan'a jak w Remingtonie Steele'u.,a o pomysłowości MacGyver'a nie ma co nawet wspominać.Ot taki przyjemny powielacz,który nie wniósł swojej jakości do historii tv.
Wydaje mi się,że budżet był znacznie mniejszy,aniżeli w Miami Vice czy Magnum P.I..
Niemniej i tak znacznie wyżej go oceniam od tych obecnych gniotów typu Prison Break,Lost,White Collar no i oczywiście CSI-e,Dextery,Criminal Minds,Monki,Mentalisty,Prawa i porządki itp. g.wna.

Brawa dla TV4 za ponowną emisję,oby tak dalej.
Czekam jeszcze na Riptide i Remingtona Steele'a w polskich tv.

debesciak1978

No właśnie, zauważyłam że wreszcie coraz częściej stacje wracają do seriali lat 80 i 90 - na szczęście, kiedys to był seriale i filmy, bez tej całej nagości, wulgaryzmów i wszędzie lejącej sie krwi;).

ocenił(a) serial na 10
ReBelDe_fan

Tak się cieszę!!! Chyba 3 lata temu może 2 na tvp2 emitowali odcinki Gliniarza i prokuratora i z wielkim zapałem oglądałam ten serial, w szczególności ze względu na Joe Penny'ego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones