PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95064}

Gliniarz i prokurator

Jake and the Fatman
7,0 13 198
ocen
7,0 10 1 13198
6,3 7
ocen krytyków
Gliniarz i prokurator
powrót do forum serialu Gliniarz i prokurator

Gliniarz i Prokurator, Przygody Sherlocka, Miami Vice, Detektyw w Sutannie, Dempsey i Makepeace na tropie i inn e- to były seriale:) A teraz jakieś drętwe CSi Zagadki Miami itd....

TorcidaTiger

Jakie drętwe CSI???!!!! CSI jest super :)

Gliniarz i prokurator jest OK, lubię ten serial. Detektyw w sutannie też jest OK.

jagodajulia

Moje pokolenie nie może znieść CSI. Tamte seriale miały klimat głębie:)

ocenił(a) serial na 8
TorcidaTiger

Mi bardzo podobają się obie produkcje, "CSI: Miami" oraz "Gliniarz i prokurator".

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 7
TorcidaTiger

Podpisuje sie obiema rekoma:-)wychowalam sie na nich.:-)

iza198444

Ja też. Do dziś ich szukam na necie:)

ocenił(a) serial na 7
TorcidaTiger

Brakuje mi takich seriali..z rozżewnieniem wspominam np.Policjantow z Miami!uwielbialam ten serial!

iza198444

Ach, ten serial..właściwie to DZIEŁO, ubarwiło moje dzieciństwo. Do dziś Jan Hammer jest przeze mnie słuchany- Crockett's theme, Payback, Black Mercedes, Evan itd. Świetny klimat!

ocenił(a) serial na 7
TorcidaTiger

O tak!cudne kawalki:-D

iza198444

W ostatnim odcinku jeden z tych funkcjonariuszy mówi ,że dziewczyna ma 6 namalowaną na lewym pośladku.Tak mówi po angielsku dokładnie left i po polsku Gudowski też tak tłumaczy.Pewnie się zapędzili tak że zapomnieli o tym szczególe na planie .Ostatni odcinek był to więc tak odstawili.Albo było źle w scenariuszu i kazali mu tak powiedzieć albo ten się zwyczajnie pomylił .Jest błąd bo dziewczyna miała namalowaną 6 na prawym pośladku.A co do serialu lubiłem oglądać i wciąż lubie.Fajny klimiat z lat 80-tych.Dugi sezon ma mniej odcinków,bo strajk był.Ale w zupełnośći tyle odcinków wystarczy .

ocenił(a) serial na 7
Mariusz_Jankowski_film

Fajne ciekawostki napisałeś;-) Oj bym chętnie se odswiezyla ten serial!

iza198444

.Albo się zamyślił od patrzenia na jej tyłek,że się pomylił.Albo 6 rzeczywiście było tam na lewym w co wątpie.Choć oni sami nie wiedzą ,dadzą scenę drugą a o tamtej zapomnieli gdzie szóstkę miała.

ocenił(a) serial na 7
TorcidaTiger

Grom w raju ,Niustraszony ,Tj Hooker

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones