PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499087}

Gliniarze z Southland

Southland
8,1 2 574
oceny
8,1 10 1 2574
Gliniarze z Southland
powrót do forum serialu Gliniarze z Southland

co sie w 2 sezonie stalo z nowym partnerem tej czarnoskorej policjantki - najpierw byl sucre z prison brejka, a potem jakis wasaty koles. bylo tak jakos wyjasnione, czy tak sie przemienil po prostu ?

fugly

Lydii nie podobał się styl Cordero dlatego ten poprosił o przeniesienie. Wtedy przydzielono jej wąsacza. Poza tym przez cały czas miała nadzieję na powrót do zdrowia jej starego partnera dlatego nie była zainteresowana dłuższym partnerstwem z żadnym z ww. facetów.

ocenił(a) serial na 9
Earl_Grey

Zauważyliście, że ten serial szczególnie z 4 sezonem idzie w górę pod względem jakości? Niedawno skończyłem The Shield i uważam ten serial jest mistrzowski.Szkoda jednak, że w Southalnd nie ma takich indywidualności jak właśnie w Shield.

fugly

no wlasnie niektore watki tak bezsensownie sa zmieniane, zwlaszcza to mi ie rzucilo w oczy, z tymi partnerami, raz ten raz tamten, niejasnosci takie, mozna sie zdziwic, jakby cos umknelo, albo wlaczylo sie przez przypadek nie ten odcinek co trzeba,
the shield ogladalem, i temu duzo do niego brakuje, ale da sie ogladac i nawet wciaga, cieszy mnie, ze piszecie, ze poziom rosnie dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones