PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650612}

Go On

7,1 2 752
oceny
7,1 10 1 2752
Go On
powrót do forum serialu Go On

Będzie 2 sezon??????/

ocenił(a) serial na 9

Orientuje się ktoś czy będzie 2 sezon tego serialu...? Obejrzałam wszystkie odcinki i z pewnością
polecam i mam nadzieje że będą kolejne odcinki :D

WEra15___

Tak, czytałam, że stacja zamówiła już 2 sezon ;)

WEra15___

Nie będzie 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 6
saimon13

potwierdzam: http://perezhilton.com/2013-05-10-matthew-perry-go-on-cancelled-nbc-sitcoms#.UY4 f_sr1z2s

ocenił(a) serial na 8
WEra15___

Masakra po prostu. Mieli zamówić a zamiast tego anulowali :(((((((

ocenił(a) serial na 6
8azyl1szek

Ostatnim (wedlug mnie z reszta srednim) odcinkiem jakos zakonczyli ten serial.
Ale nie dotkneli nawet watku Carrie, z poprzedniego odcinka czego tworca nigdy nie wybacze;)
Serial ten ogladalem co prawda tylko ze wzgledu na Matthew Perry'ego i wlasnie postac Carrie, ale bardzo szkoda ze go anulowali.
Go On był bardzo dobrym show z olbrzymim potencjalem, o wiele lepszym od np. obecnego sezonu HIMYM i stacja, wedlug mnie zrobila blad anulujac ten serial. Mogli np. skrocic 3 sezon o polowe i sprobowac zmienic lekko koncepcje serialu.

Twoflower

Zgadzam się z Tobą, mogli chociaż zrobić krótszy sezon, jakieś 12 odcinków. Naprawdę bardzo przyjemnie się to oglądało.
Kolejny serial M. Perry'ego skasowany, ciekawe czy będzie jeszcze próbował...

ocenił(a) serial na 10
WEra15___

niestety nie będzie, przynajmniej na razie ;///
info :
http://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+NBC+na+sezon+2013+2014-9 5669

WEra15___

Jak oni mogli to zrobić... Dopiero teraz zainteresowałem się kiedy będzie drugi sezon, a oni anulowali... Ja piernicze. :/ No i nigdy sie nie dowiem co z Carrie.

WEra15___

Ma ktoś jakieś świerze informacje co do tego serialu? Jestem na trzecim odcinku ale czuje ten klimat :)

WEra15___

Mam do Ciebie prośbę. Zajrzyj na stronę serialu i odpisz mi na pytanie które zadałem w nowym temacie. Mianowicie w których odcinkach zagrała Piper Perabo, i tak dalej. Z góry dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones