PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288513}

Gokusen

7,6 633
oceny
7,6 10 1 633
Gokusen
powrót do forum serialu Gokusen

1 czy 2?

ocenił(a) serial na 7

Uważacie, że lepszy był sezon I czy II serialu?
"Gokusen" jest niestety mało popularny, ale może ktoś kiedyś odpowie ;)

Fiorentinka

mało popularny?
z pewnością nie, jeśli obracasz się w kręgu fascynatów dramy...
^oo^ nya, bądź co bądź bardzo trudno mi ocenić, który gokusen z tych dwóch był lepszy. oba trzymają się na wysokim poziomie.

jeśli idzie o 3 część, póki co się nie wypowiem, bo obejrzałam dopiero dwa odcinki i jakoś nie mam motywacji, by się zabrać za resztę...
naa ^^'

Lorapi

w ciekawostkach napisane jest że serial składa się z 12 odcinków Chodzi tu o pierwszy czy drugi sezon.A jeśli o pierwszy to ile odcinków ma drugi. Odpowie ktoś??

Martus_2

pierwszy: 12 + Special
drugi: 10 + Special
trzeci: 11

Fiorentinka

mi się oba sezony strasznie podobały^^, jednak gdybym musiała wybierać to pewnie ze względu na Kame i Koike'go byłby to drugi sezon:)
a trzeciego jeszcze nie widziałam, mam nadzieje że będzie równie dobry

kasiunia2046

Moim zdaniem lepszy jest drugi sezon bo jest bardziej dopracowany ;P A nad trzecim właśnie pracuję xD

ocenił(a) serial na 5
Fiorentinka

Przecież Gokusen to tylko jeden sezon - opowiedziany trzykrotnie ;)))

ocenił(a) serial na 7
ahihoel

Raczej czterokrotnie, nie zapominaj o "the movie" ;) Mimo wszystko jakieś różnice są, i ja też raczej podpisuję pod drugim sezonem, bohaterowie byli zdecydowanie ciekawsi i ich problemy również. Na 3 sezon na razie nie mam chęci, po obejrzeniu 1 odcinka wiem, że jest to to samo :/ ale ogólnie serial jest przesympatyczny, pogodny, zabawny... i ten japoński klimacik :)

Fiorentinka

Hej, mam pytanie. Czy FILM jest kontynuacją dramy ? Czy jest o tym samym, tylko w streszczonej formie ?

ocenił(a) serial na 7
candy_j

Jest kontynuacją w tym sensie, że są ci sami bohaterowie, tylko starsi, po skończeniu szkoły. Ale fabuła jest zasadniczo podobna jak w serialu i raczej przewidywalna. Wiesz - schemat akcji ten sam, testy te same, wartości te same...

Fiorentinka

Czyli wystarczy, ze obejrzę sam film ? Dziękuję :)

ocenił(a) serial na 7
candy_j

Film oddaje klimat całości, są pewne śmieszne sceny, ale generalnie jest - w mojej ocenie - dużo gorszy od dramy, a na pewno od 1 i 2, bo tylko te sezony widziałam. Zależy czego oczekujesz, jeśli masz czas to zdecydowanie lepiej oglądać serial od początku ;) Serial jest lepszy, taki przyjaźnie-ciepły i śmieszny, a film to takie raczej naciąganie średniej fabuły i popłuczyny po serialu.

Fiorentinka

Ile właściwie ta seria ma sezonów ? Wystarczy obejrzeć dwa ?

ocenił(a) serial na 7
candy_j

Sezony dotąd były 3, ale nie mam pojęcia czy ktoś tam planuje dalsze, byłby to absurd, ale nigdy nic nie wiadomo.
A co znaczy "wystarczy obejrzeć"? Pytasz jakby chodziło o lekturę szkolną, czy po 2 sezonach ma się już wystarczającą wiedzę żeby zdać... Jeśli spodoba Ci się serial, to na pewno warto obejrzeć dwa sezony, bo oba są fajne, humor na poziomie, i jeszcze aż tak nie przynudzają wtórnością jak np. film, jeśli jest oglądany już po nich. Pozdrawiam.

Fiorentinka

Chodzi mi o to, czy wystarczy obejrzeć 2 sezony, żeby załapać fabułę i niczego ważnego nie przeoczyć. Z reguły jak już zaczynam coś oglądać to oglądam to do końca i nie lubię omijać niektórych, czasami ważnych sytuacji. Ogólnie dziękuje za odpowiedź. W wolnym czasie na pewno wezmę się za tę dramę ;) Pozdrawiam też.

ocenił(a) serial na 7
candy_j

Każdy sezon to jest osobna klasa, więc tworzą raczej zamknięte całości ;) Spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones