PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 032
oceny
8,4 10 1 31032
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

4 sezon

ocenił(a) serial na 10

Hej, czy czwarty sezon się rozkręca? Jak dla mnie mega rozczarowanie, jestem na czwartym odcinku i chce porzucić serial z mega bomby jakie były dwa sezony i niezły trzeci, stało się to dla mnie niiintetesujace i po prostu męcze poszczególne odcinki.
Może ktoś podpowiedzieć czy dawać szansę dalej?

ocenił(a) serial na 10
michael__89

prawdziwa gomorra zaczyna sie w 8 odcinku i trzyma w napieciu do samego konca
niestety ale 4 sezon rozkreca sie dopiero na sam koniec, ale naprawde warto przebrnac przez wczesniejsze odcinki dla tej koncowki

ocenił(a) serial na 10
t2727

Dzieki, to rusze jeszcze ;]

ocenił(a) serial na 9
michael__89

Bardzo dobry sezon a nie nastawiony tylko na jatkę,musi być urozmaicenie,zresztą śmierć nadchodzi zawsze pod koniec kazdego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
aronn

A ta ostatnia śmierć, na koniec ostatniego odcinka była już kompletnie niepotrzebna.
No chyba, że scenarzyści wyczarują jakiś cud w V sezonie.

ocenił(a) serial na 9
michael__89

Sezon inny niż poprzednie - bo mniej wojen, więcej podchodów i polityki, mafijna rzeczywistość też musi mieć różne oblicza.
15-20 lat temu w Polsce też to inaczej wyglądało.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Ale budowa lotniska? Z mrocznej Scampii ida az w takie garnitury?
Jak dla mnie to w koncu ten serial powinien pojsc w policje, ktorej praktycznie nie bylo.

ocenił(a) serial na 10
michael__89

Owszem była, ale głównie w pierwszym sezonie. Przecież Don Pietro został aresztowany, a Ciro był krótko informatorem. W drugiej serii policja była obecna na początku, gdy Ciro był podejrzewany o strzelaninę z finału pierwszej serii, ale ktoś inny poszedł za niego siedzieć. Układ za pieniądze. Potem był jakiś patrol przy aresztowaniu Scianel, a dalej ograniczyli udział policji do absolutnego minimum, by gangsterzy mogli robić co chcą.

Jest postać prokuratora, więc trzeba mieć nadzieję, że w 5 sezonie coś ruszy.

ocenił(a) serial na 8
michael__89

Czyli nie tylko ja mam takie rozterki, ale jestem po 7 odcinku i na prawdę, dobrze, że dobrnęłam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones