PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 032
oceny
8,4 10 1 31032
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Oglądałem serial jednym ciągiem ,wszystkie sezony i odcinki na raz i to był chyba dobry wybór. Wcześniej oglądałem już wiele filmów i seriali o podobnej tematyce, więc mam do czego porównywać. I muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych produkcji o mafii (najlepszy jest oczywiście Breaking Bad, ale to nie film stricto o mafii). Wciągający, mocny, nawet główni bossowie giną, nie tylko "płotki". Dobre kreacje poszczególnych aktorów - postacie są charyzmatyczne, zapadają w pamięci. Gra aktorska jest największym atutem produkcji oraz wciągający i trzymający w napięciu scenariusz oraz klimat. Zdecydowanie polecam 8/10

ocenił(a) serial na 10
Bambim

Dokładnie ml. Serial niesamowity. W żadnym filmie czy serialu nie miałem tak aby z żadną postacią się nie utożsamić. W Gomorze jazdy jest zły nie ma tam nikogo dobrego z bohaterów. To jest brutalna i prawdziwa mafia. Tak oni postępują. Nad serialem pracował sam Roberto nie pamiętam nazwiska, który był w tej mafii. Więc to żadna bajka. Ten serial bije na głowę Rodzinę Soprano nawet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones