PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 032
oceny
8,4 10 1 31032
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Finały sezonów.

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie. Czy jest w ogóle drugi taki serial, gdzie finał każdego sezonu jest tak piorunujący? Przecież tu dla samego 12 odcinka warto oglądać całą resztę.
Ten serial całkowicie mną zawładnął i nawet po drugim maratonie od pierwszego odcinka dalej czuje ten dreszczyk. Długo myślałem, że nie zobaczę nic lepszego od Breaking Bad, ale Gomorra to jednak dzieło idealne.

ocenił(a) serial na 10
Jaskarr

Rodzina Soprano ma mocne finały sezonów. W zasadzie każdy mógłby kończyć serial, a nie, że cliffhanger i czekaj na to co dalej. Tyle, że Sopranos przy Gomorze ma zupełnie inne tempo i jest o wiele bardziej rozbudowanym serialem. Podzielony na 3 przeplatające się wątki. Pierwszy to gangsterka, drugi obyczajowy z relacjami rodzinnymi i trzeci terapia u psychiatry, która to najlepiej skupia się na poznaniu głównej postaci.

ocenił(a) serial na 9
Jaskarr

Suburra ,ten sam klimat tylko inna historia i postacie. Nawet muzyka jest podobna ,szczerze polecam.

ocenił(a) serial na 9
Jaskarr

Tylko "The Wire" jest wyżej w moim rankingu.
Natomiast powstał serial na podstawie drugiej książki R.Saviano "Zero Zero Zero",
(pierwsza to "Gomorra")
https://www.filmweb.pl/serial/Zero+Zero+Zero-2019-809822
W klimacie gangsterskim jeszcze "Snowfall", El Chapo, "4 Blocks", "LOVE/HATE",
"Suburra" to dla mnie niewypał 3 piętra niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones