PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 033
oceny
8,4 10 1 31033
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Nowy zaskakujący trailer

https://youtu.be/xIMao4m_USA

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Przeciez mieli razem sztame trzymac :)

ocenił(a) serial na 10
aronn

Dla dobra historii lepiej, że dojdzie do rozłamu. Przynajmniej Ciro będzie miał jakiś cel.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Ale nie ma rodziny to dla kogo?

ocenił(a) serial na 10
aronn

Z trailera wynika, że Gennaro jest zły i oszukany, bo Ciro postanowił żyć bez niego. Ciro będzie miał cel dla siebie, by dokończyć to co zaczął w 1 serii. Tak sobie myślę, że jemu brakuje ludzi i przewiduję, że być może dojdzie do spotkania i zgody z Enzo i razem ruszą na Savastano. Wrzucałem w innym temacie link do wycieku pierwszego epizodu. Jest dopełnieniem wydarzeń z filmu i od razu ginie jedna z kluczowych postaci.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Dla mnie mnie to nie ma sensu,tym bardziej,ze Enzo postawil ich w patowej sytuacji i zeby nie ten" fart"to Ciro by nie zyl a Ciro ukrywal sie by Geny mogl spokojnie zyc,to normalne.Ja bym kontynuowal tak,ze Geny naciska komus waznemu na odcisk,zadziera z jakas grupa przestepcza,Ciro mu pomaga znowu ale w finale jednak gina.Mam nadzieje,ze w tym sez wprowadza,nowe mocne postacie.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Już w pierwszym odcinku pojawia się O'Maestrale i wydaje się być takim odpowiednikiem Malammore. Na razie współpracuje z grubym, ale czuje, że to się szybko skończy.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Ciekawe czy bedzie nowy motyw muzyczny,ogolnie ten serial ma fajny klimat za sprawa wlasmie muzyki.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Muzyka to jedno, drugie to skupienie się w 99% na brutalnym świecie przestępczym. Nie ma tutaj miejsca na jakieś żarciki i spokojne życie jak w amerykańskich serialach.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Polecam rowniez serial Zero zero zero.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Oglądałem. Dobry, ale brakuje tam przynajmniej jednej wyrazistej postaci.

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

To fakt.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Obejrzyj najnowszy trailer, miałem rację, że Ciro i Enzo połączą siły. Wygląda to wybornie. https://www.youtube.com/watch?v=tsAFz3PyDSo

ocenił(a) serial na 9
stringer_bell

Dzieki ;) Choc liczylem,ze beda razem do konca.

ocenił(a) serial na 10
stringer_bell

oo kurr. Ciro żyje?

ocenił(a) serial na 10
stringer_bell

o kurr.. Ciro żyje? ale jak?!

ocenił(a) serial na 9
thccc

Niesmiertelny. Taki film, ogladnij sobie, to może Ci rozwieje wątpliwości.

ocenił(a) serial na 10
forzamilan1

Ach, no tak, oglądałem kiedyś ale myślałem, że to jakaś alternatywna rzeczywistość i wyparłem ten film z pamięci ;) Na Litwie/Łotwie rządził chyba ;)

ocenił(a) serial na 9
thccc

Lacznik pomiedzy 4 a 5 sezonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones