PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 033
oceny
8,4 10 1 31033
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Niesamowicie nieprzecietna postac. Piekna, inteligentna, silna i wrazliwa jednoczesnie. Gdy przeszla na ciemna strone, nie tylko zdradzila swoja rodzine, rozpoczela tym chorobe jej duszy. W tym sezonie probowala ja uzdrowic zwiazkiem i iluzja szczesliwej rodziny. Zginela bo pozwolila sobie uwierzyc w te iluzje. Niektorzy twierdza ze jej watek skrecal w opere mydlana, ale opera mydlana to kicz i pseudorealne relacje miedzy ludzmi. Jej historia byla bardzo prawdziwa i niesamowicie subtelna, jak nigdy w tym brutalnym serialu.

użytkownik usunięty
lichtenberg

zginela bo zdradzila i okazala sie miękka

ocenił(a) serial na 10
lichtenberg

Jak z opery mydlanej są jej relacje z rodziną swojego wybranka. Chcą ją zniszczyć, bo tak. Nieważne, że nosi jego dziecko.

A jej mąż to największy idiota w całej serii. Nie wie po której stronie stanąć, kręci tu i tam.

Pod koniec dostajemy wisienkę na torcie, która kończy się jego i Patrizii śmiercią. Wie, że jego rodzina chce ją wysadzić, więc dzwoni na policję, zmuszając tym żonę do zeznań. A więzienie to przecież najbezpieczniejsze miejsce dla gangsterów.

Ten sezon był po prostu głupi. Cała ta rodzina Levante i ich motywacje są jak z telenowel.

giant enemy crab

Chca ja zniszczyc, bo jest niezalezna i nie bedzie ich marionetka. I jest kobieta bossem. Chyba juz w pierwszym odcinku poznajemy poglady ojca na temat roli kobiety. W poludniowych Wloszech sa powszechne.

„A jej mąż to największy idiota w całej serii. Nie wie po której stronie stanąć, kręci tu i tam“
W tym tkwi wlasnie sila tego serialu. Ty w jego sytuacji wiedzialbys co robic? Ja nie.

ocenił(a) serial na 10
lichtenberg

Dla mnie sprawa wydaje się być oczywista. Jego rodzina to mordercy, których nie interesuje, że ich celem jest kobieta w ciąży, a przyszłe dziecko to ich krew. Tam nawet żonka bossa była upośledzona i poszła do aresztu namawiać inne kobiety do zabójstwa. Jedynie córka którą Gennaro oszczędził była normalna, ale ona nie jest powiązana.

Cały ten wątek to absurd.

ocenił(a) serial na 10
lichtenberg

A najśmieszniejsze jest to, że Levante wprowadził Gennaro, wiedząc, że Don Pietro trzymał się od nich z dala. Czego się spodziewał, że da się z prymitywami współpracować?

Ostatnio czytałem wywiad z Cristianą wcielającą się w Patrizię. Powiedziała, że pierwotnie jej postać miała przetrwać, ale sama postanowiła zrezygnować z roli ze względu na życie prywatne. Prawdopodobnie nie było czasu na jakieś konkretne poprawki w scenariuszu, więc zrobili taki nielogiczny sezon.

ocenił(a) serial na 9
lichtenberg

Najlepiej zbudowana postać odejmując Ciro&Gennaro w całej produkcji. Znakomicie ją ujęli, choć sam romans z tym bolkiem w czwartym sezonie naiwny tak motyw końcowy chyba idealny z perspektywy całości. Mnie się już podobała od momentu chyba drugiego sezonu jak dbała o Pietro hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones