PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 079
ocen
8,4 10 1 31079
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Serial OK ale...

ocenił(a) serial na 7

Ale to taka podróbka na poważnie wenezuelskiego serialu. Każdy każdego zdradza, wbija sobie nóż w plecy itd: zamiast rodzin, mamy rodziny mafijne.

Pierwsze dwa sezony były na 7/10, trzeci na 8/10 ale czwarty to mocne 6/10. Finalnie dałem 7/10 za całokształt. Dobrze że serial się skończył, bo czwarty sezon był według mnie najsłabszym sezonem. Nie można ukrywać że właśnie Ciro podnosił jakość tego serialu, twórcy wiedzieli kiedy go skończyć i chwała im za to.
Jestem ciekaw filmu jaki będzie, zapewne będzie typowym dopełnieniem do serialu i jego zakończeniem.

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

5 sezon był zapowiedziany jeszcze przed emisją czwartego i to ten ma być podobno ostatnim. Chociaż kto wie czy nie będzie więcej, zwłaszcza teraz, gdy trailer Nieśmiertelnego potwierdza, że Ciro żyje i wyjechał po cichu na Łotwę.

ocenił(a) serial na 7
giant enemy crab

Wydaje mi się że FILM zakończy jego wątek. Być może powrót do serialu, jeżeli ma być jeszcze jeden sezon, to mam nadzieje że ostatni, zamykający całość. Że jednak grubcio (Gennaro ) przejmie cały interes, wykańczając pozostałości. To było by najlepsze zakończenie. Nie ma po co już ciągnąć tego dalej....

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

Oficjalnie wiadomo, że film skupi się na przeszłości, ale będzie też pomostem między sezonami 3 i 5, więc Ciro musi wrócić, bo teraz każdy będzie oczekiwał ponownego spotkania Ciro z Gennaro.
Ciro w 3 sezonie stracił motywację, ale teraz dostał nową szansę, być może znowu będzie chciał zagaranąć wszystko dla siebie.

Twoja wizja zakończenia ma nikłe szanse. Od początku twórcy trzymają się postanowienia, że takie życie prędzej czy później kończy się tak samo - śmiercią, lub więzieniem.

W finale obstawiłbym, że wszyscy się powybijają, a ich miejsce zajmie ktoś inny i gra toczy się dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones