PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 30 996
ocen
8,4 10 1 30996
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Serial wybitny

użytkownik usunięty

Cóż, długo zbierałem się do obejrzenia choćby pierwszego odcinka Gomorry. Do początku września tego roku w ogóle byłem uprzedzony do seriali. Ale już po pierwszej scenie coś się we mnie przełamało. Te trzy dotychczasowe sezony pochłonąłem w kilkanaście wrześniowych wieczorów. Neapolitański klimat, nadawany choćby przez tamtejszy dialekt języka włoskiego, wyraziści bohaterowie, niespodziewane zwroty akcji, nieustanne napięcie, świetna gra aktorska, wspaniała ścieżka dźwiękowa, bardzo dobre zdjęcia itd. Po prostu zakochałem się w tym serialu. Tak jak większość osób, które serial widziały, najbardziej polubiłem Ciro Di Marzio. Z niecierpliwością czekam na wiosnę 2019 roku i kontynuację tej historii w czwartym sezonie.

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie Dla mnie ten serial stoi w Panteonie Chwały zaraz obok Breaking Bad, Gry o Tron , Banshee czy Sons of Anarchy w niczym nie ustępuje najlepszym światowym produkcją a fakt że jest po włosku dodaje całości pikanterii i sprawia że jest bardzo realistycznie. :)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

a jak oceniasz Narcos ? zwłaszcza pierwsze dwa sezony

ocenił(a) serial na 10
trautmann88

Dwa sezony o Pablo są super , a trzeci o tych braciach też jest ok , ale już o Meksyku nie oglądałem bo trailer mnie jakoś nie przekonał i recenzje też na razie jest co oglądać .

ocenił(a) serial na 8
michalkuc1993

łudzę sie ze sie zmieni na lepsze gdy zacznie sie seria o Zetas , Sinaloa i innych kartelach oraz wojnach miedzy nimi .Lecz to nastpi zapewne w 7-8 serii . Tak samo jak o Chapo - trzeba poczekac kilka .... lat zapewne.

ocenił(a) serial na 9
trautmann88

Baardzo Lubię Narcos. Wiadomo pierwsze 2 sezoy są najlepsze ale wszystkie 4 sa dobre :D A Co ty Gadasz że o Chapo nie ma?? Jet świetny 3 sezonowy serial El Chapo . Serial opowiada o zyciu tegoż że barona i jest naprawdę genialny . Opowiada o całym jego życiu aż do słynnej ucieczki przez tunel do ostatecznego aresztowania. Serial jest normalnie na poziomie Narcos. Są jeszcze jakies inne nisko budzeówki o jego życiu ja mówie o tej od Meksykańskiego HBO. Po Zobaczeniu tego serialu ten Chapo co sie pojawia potem w Narcos: Mexico to sie jakas wątła pipa wydaje xD

ocenił(a) serial na 8
mordarg

tak , tak wiem ! obejrzałem te 3 serie o Chapo , tez mi sie podobały zwłaszcza 2 i 3 jka . Zresztą gdy przypomnisz sobie 1szą czesc to z pewnoscią zwróciłeś uwagę jak niski budzet musiala miec np do 3 serii. Chapo na poczatku swojej kariery w narkobiznesie byc moze byl taką cipką . W koncu zaczynał od samego dołu . Z pewnoscia w dalszych seriach Narcos ukaża go już w innym świetle-tzn. wspinającego się na sam szczyt szefa .

ocenił(a) serial na 9
trautmann88

mam nadzieję :D

ocenił(a) serial na 6
mordarg

Do Breaking Bad to mu daleko, jakbys porownywal forda mustnga shelby GT do poloneza conajmniej haha

ocenił(a) serial na 10
master_of_vinyl_donuts

"Do Breaking Bad to mu daleko, jakbys porownywal forda mustnga shelby GT do poloneza conajmniej haha" - śmieszna opinia.
Gomorra to kino dla wymagających którzy lubią dobrą grę aktorską, dobrą historię, z klimatem Neapolu nie do podrobienia. Breaking Bad to następny amerykańskich cukierkowatych seriali z fabryki snów. Breaking Bad to kino familijne Wolt Disneya dobre na zapchaj dziurę po niedzielnym obiadku u cioci Setffani. Serial Gomorra to kawał dobrego ostrego europejskiego kina .....

ocenił(a) serial na 6

Wybitny, chyba cie mocno ponioslo, dobry, ewentualnie bardzo dobry, ma sporo idiotyzmow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones