PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 033
oceny
8,4 10 1 31033
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Coś wiadomo czy będzie kolejny sezon? Końcówka 4 mnie nie satysfakcjonuje...

ocenił(a) serial na 10
averageman

salvatore esposito na swoim profilu na fb pisze, ze bedzie
zreszta, juz przed premiera 4 bylo wiadomo o 5

averageman

Na instagramie Esposito wstawia zdjecia z kolejnego sezonu

ocenił(a) serial na 9
DawDawDawid

Dla mnie powinni wprowadzić nowy gang i już na początku zakonczyć wątek Dyplomaty i Enza po to trochę za mało charyzmatyczne postacie.

aronn

Enzo miał charakter w 3 sezonie widać było że lepiej z nim nie zadzierać dopiero w 4 sezonie zrobiła się z niego pipka mam nadzieje że w 5 sezonie wróci do dawnego charakteru

ocenił(a) serial na 9
averageman

Po takiej końcówce (do d..y) dziwne by było, gdyby nie było.

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Serio do d...y? Ja mam jeszcze 5 odcinków do końca i właśnie myślę, czy mnie znowu czymś zaskoczą?

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Jak dooglądasz - to się dowiesz, o co chodzi :)

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Coś mi się wydaję, że Patricia źle skończy :)

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Nic nie zdradzę... :)

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Ten uśmiech jest dla mnie zbyt podejrzany - zawsze jest "bummm!" w każdym sezonie kończą z pompą, wiec tu stawiam na Patricię :) 3 odcinki i zobaczę! Zobaczymy czy mnie przeczucie nie myli!

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

No i dlaczego, że chciał Genny wrócić na rewiry, które jej oddał? W końcu mówił jej, żewraca, ona na to, że ona rządzi?

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Taka branża - nie ma przyjaciół. Grubas nawet własnego ojca wystawił, żeby zająć jego miejsce, nie mówiąc o tym, że sprzymierzył się z zabójcą swojej matki.
Monstrum, które wyrosło z safanduły.
Szkoda, że już się nie popatrzy na Cristinę Dell"Annę - chyba, że scenarzystom coś odbije i wyczarują jakiś cud.

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Scenarzyści jasno dali do zrozumienia to nie si-fi (tak w przypadku tego babola - okropna przecież była, jak i mojej ulubionej "negatywnej" postaci0- czytałam teorie na temat tego, kto może być tym całym Mistralem i śmiać mi się chce, że obstawiają Ciro :)
Przeraziło mnie to w tym serialu, że żal mi było zwyrodnialców, bo nawet jak chcieli naprawić swoje błędy, to tak czy siak polubiłam kryminalistów... żal mi było Cira, że zabili mu córkę, ale kurde sam się do tego pośrednio przyczynił, a to że obejmował córeczkę i zabrał jaj w miejsce gdzie mamusia zginęła to już w ogóle była miazga!

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Chyba pomyliłam aktorki :)

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Chyba tak... :)

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Pisałam o tej aktorce, co grała Annalisę, aktorki maja tak samo na imię, pomyliłam się :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Odnośnie Cira to wciąż na 100% nie wiadomo, co dalej. Dostał w klatę, taki postrzał niekoniecznie musi być śmiertelny, a Ciro jest nieśmiertelny.

Poza tym promują nadchodzący film ostatnim ujęciem 3 sezonu, kiedy na końcu wyraźnie przez ułamek sekundy widać, że robi ruch rękami jakby chciał wypłynąć. To jest w tym wszystkim najdziwniejsze, sami nie chcą zamknąć tematu.

Jego powrót fabularnie raczej nie ma uzasadnienia. Chciał umrzeć, ale kto wie czy nie zostawili sobie otwartej furtki.

ocenił(a) serial na 8
giant enemy crab

Ja myślałam, że w serce... ale co najciekawsze ciała nie pokazali? Ale będziemy snuli teorie spiskowe, :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

W ogóle wrzucanie ciała do wody, to głupi pomysł. Jak napęcznieje od gazów jak balon, to wypłynie. Chociaż oni mają gdzieś, czy ktoś to znajdzie, bo policja z każdym sezonem odgrywa coraz bardziej marginalną rolę.

Osobiście chciałbym by Ciro wrócił, nie wiem dokładnie jaką rolę miałby odegrać, ale brak tej postaci był bardzo odczuwalny. Dla mnie sam Gennaro nie potrafi udźwignąć serii, jest zbyt przewidywalny i irytujący. Tutaj wszyscy są źli, ale jego nie da się nawet trochę lubić. Brak mu charyzmy Ciro, Pietro, czy Conte.

ocenił(a) serial na 8
giant enemy crab

Ale myślę, że Ciro jednak zginał, a na osłodę robią film tylko o nim :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

trailer filmu "L’immortale" wyjaśnia co ostatecznie stało się z Ciro ;) poszukajcie...

ocenił(a) serial na 8
siutek

To ja już od dawna ucieszone chodzę, wiem wiem co nas czeka i odczekać się nie mogę, żeby go znowu zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Ciro był najfajniejszą "negatywną" postacią w tym serialu.
I tak jak ktoś wyżej w komentarzach pisał, to jest ciekawe zjawisko, pomimo tego, że ci ludzie zabijają, mordują, nie mają skrupułów, to jednak człowiek wielu z nich darzy sympatią. Aż wstyd :P

ocenił(a) serial na 8
siutek

SPOILERY!







To jest trochę tak jak w przypadku syndromu sztokholmskiego, udusił zonę, doprowadził do zabójstwa córki, załatwił ojca "kumpla" dostał kulkę... a i tak się cieszę, że przeżył

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Ja tam wolałem Pietro. Przede wszystkim dlatego, że jak w drugiej serii każdy zaczął się tytułować donem to jakoś ten tytuł stracił na znaczeniu. Donem był tylko Pietro, reszta to zwykłe bandziory, którzy próbują się wyszarpać trochę władzy. Nikt w tym serialu nie odszedł z taką godnością. Wiedział, że przekroczył granicę, ale nie błagał o litość. Po prostu w obliczu śmierci zdjął okulary i spokojnie czekał. Zdecydowanie najbardziej wzbudzająca szacunek postać.

ocenił(a) serial na 7
JOANNA108

imho bardziej bał się o to, że Patrizia może puścić farbę (primo), jego dalsza rodzina go wyroluje (pamiętasz rozmowę z wujkiem, w której ten zasugerował Genny'emu, że jego ojciec miał wiele wad, ale potrafił przewidywać, na co młody Sevastano odparł, że ojciec nigdy go nie doceniał?) (secondo), interesy (lotnisko, konsorcjum) wezmą w łeb, gdy policja dobierze się mu do tyłka (terzo), a w mieście na nowo wybuchną walki o wpływy (quarto). dlatego też własnoręcznie załatwił Patrizię (wcześniej wystawił własnego ojca i skumał się z mordercą matki, więc takie zagranie było kwestią czasu) i wujostwo (= czytelny sygnał dla pozostałych rodzin). wiedział, że po takiej akcji będzie musiał "dać się zamurować", dlatego poprosił swoją asystentkę o doprowadzenie sprawy z lotniskiem do końca.

ocenił(a) serial na 10
magmos

jak skasować komentarz? pokiełbasiły mi się wątki :P nie to chciałem napisać :P

ocenił(a) serial na 8
siutek

Chyba już się nie da skasować :) Dla mnie Ciro jest numerem jeden, załatwił Gennemu ojca, nie bał się bossa ruszyć, znaczy się pewnie się bał albo było mu wszystko jedno, bo stracił rodzinę :)

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Gennaro bał się ruszyć ojca, więc wygodnie mu było zrobić to za pomocą Ciro, tym bardziej, że potępił śmierć jego córki.

averageman

Maj 2021

monja88

Dobrze przeczytałaś

ocenił(a) serial na 7
Daniel_San_kinomaniak

Dopiero maj 2021 premiera 5 sezonu? Skąd te info? kurczę tylko, że obawiam się, że przed tę epidemię i ten termin może być nieaktualny...

ocenił(a) serial na 8
lahl

tak,dopiero w 2021 r. sezon 5 niestety

averageman

Tak, znojomy z Włoch mi powiedział

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones