PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 079
ocen
8,4 10 1 31079
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Skąd taka wysoka ocena?

ocenił(a) serial na 7

Wytłumaczy mi ktoś skąd ten serial ma tak wysoką ocenę? Czy to na imdb czy na filmwebie. Nie rozumiem zachwytu tym serialem. Jestem aktualnie na S03E05 i nie rozumiem tego.

Serial jest jakiś taki nijaki, ani wg mnie nie ma jakiejś ciekawej, dobrej postaci. Jedynie Ciro pod taką podchodzi, ale nie aż tak jakbym tego chciał. Chyba wszyscy gangsterzy w tym serialu nabierają się zawsze na cywilne auta z kogutami i gośćmi z kamizelkami "Polizia".
Zanim jakiś wątek zdąży się rozwinąć, to jest ucinany bez żadnych wyjaśnień. Większość wątków jest nudnych. Myślałem, że tylko pierwszy sezon jest taki miałki, ale jak na razie to jest tak ciągle.

Do tego ta muzyka. Utwór który kończy serial jest zawsze ten sam i wg mnie jest słaba. Nie rozumiem czemu zaczyna się ona kilka/kilkanaście sekund przed końcem serialu, a nie podczas napisów końcowych.

W ogóle nie rozumiem montażu niektórych fragmentów. Często są one montowane w taki sam sposób jak końcowe momenty i często łapałem się na tym, że czas włączyć kolejny odcinek kiedy tak naprawdę do końca zostało jeszcze z 15 minut.

Nie jestem żadnym znawcą. To tylko moje luźne przemyślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones