PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 079
ocen
8,4 10 1 31079
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Gomorra zrobiona została tak żeby każda postacia była pozbawiona moralności jak przychodzi co do czego, mimo to zapewne każdy ma jakąś postać której kibicował, z którą sympatyzował. Jeśli o mnie chodzi to w głównym konflikcie zawsze kibicowałem, w sumie nie wiem czemu, CIro. A ulubione to Rosario, jako że jeden z jedynych wydaje się na serio traktował przyjaźń, podobnie z tego powodu chłopaki z zaułka (scena w której razem wspominają zabitego "brata" nawet wzruszająca :P ).

ocenił(a) serial na 10
Hubkor

1. Conte
2. Rosario
3. Principe
Cieszyłem się jak w drugim sezonie pojawiło się dużo więcej Contego, szczęke zbieram z podłogi do teraz po scenie w kościele. Też się lekko wzruszyłem po tej scenie na cmentarzu, a scena jak stracił na chwilę władze a później ją odzyskał kosztem Manolo przy stole bilardowym to mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 10
Hubkor

Chyba lubimy te postacie, które w tym ogromie syfu i zła potrafią pokazać jakieś ludzkie odruchy. Ja też najbardziej kibicowałem Ciro.
Jakkolwiek głupio to brzmi - chciał stworzyć lepszą mafię ;p mniej zamordystyczną niż ta w wersji Don Pietro.

Dla mnie mega wzruszająca scena, kiedy spotkał się Ciro z Genaro a potem Ciro wrócił do córeczki a Gennaro do żony. Tak jakby obaj wybrali w tamtym momencie życie zamiast śmierci.
Uczucie do bliskich im osób przeważyło. Zamiast się wzajemnie zabijać postanowili coś tworzyć i budować.

Hubkor

U mnie też Ciro, mimo że szedł po trupach, w pewnym momencie coś go tknęło - jak człowieka w pędzie.
Mówił, że zabici nie dają mu spać - myślę, że mówił w przenośni, w pewnym momencie zrozumiał po prostu, że co by nie zrobił i tak nie zazna już spokoju, więc postanowił trochę "zwolnić".
Moja antypatia - Pietro, który uważał, że wszystko mu się należy upraszczając.

ocenił(a) serial na 10
stefankaluza

Ciro przestał zabijać dopiero po śmierci żony. Jego jedyną ofiarą był później Don Pietro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones