PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 032
oceny
8,4 10 1 31032
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

Wpisujcie najlepsze według was sceny lub też sekwencje scen z serialu.
Na mnie wrażenie zrobiły przede wszystkim dwie sekwencje z drugiego sezonu. Pierwsza pojawiła się w drugim odcinku, w której to podczas pobytu w Kolonii Gennaro ratuje z opresji ojca w czasie ataku Kalabryjczyków. Natomiast w szóstym odcinku świetna była sekwencja ukazująca przejęcie władzy w dzielnicy Malammora przez O' Tracka i jego młode wilki.

ocenił(a) serial na 9
luque19

Scena gdy Ciro i Gennaro idą obok siebie z bronią po wymierzeniu sprawiedliwości Malammorę. Scena na łodzi, bo takiego finału się nie spodziewałam.Scena ze śmiercią Dona Pietro, a szczególnie też Salvatore Conte. Te sekwencje gdzie młodzi wzięli się za starszyznę. Także trochę tego jest.

ocenił(a) serial na 9
luque19

1.Tragic Vodka czyli Ciro w Hiszpanii.
2.No Way Out czyli odcinek w Londynie.
3. Bułgaria również bardzo dobra.
Każdy odcinek zapada w pamięć a przy muzyce Mocadelic to w ogóle inny świat.

Absolutny top moment całej produkcji:
- Malamore wykonujący egzekucje na córce Ciro.

ocenił(a) serial na 10
luque19

Conte jak kasuje obu braci i śmierć Pietro Savastano. Ściąga okulary i ze spokojem godzi się z losem. Mimo tego co robił trudno go nie szanować. Dla mnie to jedyny Don w tym serialu. Wszyscy inni nadużywają tego terminu, ale szefem był tylko Don Pietro.

ocenił(a) serial na 10
luque19

Scena z pogrzebu Immacoli Savastano. Genna przyjmujący kondolencje od wszystkich i ten jego wzrok na Ciro kiedy dał mu do zrozumienia że już wie. I w tle "Tragic Vodka"

ocenił(a) serial na 10
luque19

Najlepsze sceny to oczywiście w 2 sezonie. W odcinku 6 jak O’Track przejmuje rewir Mallammore i odcinek 7 i cały wątek Principe. Genialnie napisana postać wyróżniająca się od innych. Generalnie 2 sezon uważam za najlepszy.

Dagonet_2

Drugi sezon chyba faktycznie najlepszy. Chociaż pierwszy też jest na wysokim poziomie. Ostatnio odświeżyłem sobie właśnie sekwencję przejęcia rewiru Mallammore przez ludzi O'Tracka i pomyślałem, że gdyby spróbowano zrobić ją na jednym długim ujęciu to byłby to absolutny majstersztyk.

ocenił(a) serial na 10
luque19

Najwięcej się działo i dużą robotę robił oczywiście Don Pietro z Mallammore i ziomki Genny'ego. Wyróżniali się na tle innych postaci. Późniejsze sezony juz nie miały tego klimatu, generalnie przez to że non stop kogoś uśmiercano. Dlatego 1 sezon bbb dobry, 2 rewelacyjny, a reszta b dobra xD

ocenił(a) serial na 10
luque19

Pietro zabijający w 2 sezonie Princippe, jako pionka w grze, mimo że gra dla Gennero - mocna scena, tekst o tatuażu i słabych ludziach do Ptrici - ale ogólnie to muzyka i ten realizm Neapolu, coś pięknego... rodzina Soprano była u mnie długo na pierwszym miejscu w tym gatunku, teraz jest egzequo z Gomorrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones