PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 079
ocen
8,4 10 1 31079
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

hey !

ocenił(a) serial na 8

Jak wrażenia po pierwszyc 2-óch odc.4 serii ?

ocenił(a) serial na 10
trautmann88

Stara dobra Gomorra :) Ci co się martwili , że bez Ciro to może nie być to samo to się myli . Serial trzyma poziom . A ci co się stęsknili na Ciro to przypominam , że będzie jeszcze prequel Gomorry z własnie Ciro w roli głównej :)

ocenił(a) serial na 9
michalkuc1993

Jesteś pewien? do 1 i 2 sezonu obecny nie ma kompletnie podjazu

ocenił(a) serial na 10
trautmann88

liczylem na wiecej akcji, jakis ciekawy obrot wydarzen, a tutaj jeden zamach i od razu rozejm, zanim sie cokolwiek zaczelo
póki co jest bardzo spokojnie, jak na pierwsze odcinki, ktore powinny miec 'kopa' i zachecic do dalszego ogladania, to troche srednio

t2727

czytałem chyba wszystkie książki Saviano, ten serial to nie jest, i tak nie można go odbierać (w mojej opinii), jako serial kryminalno-sensacyjny, to bardziej fabularyzowany dokument, z akcentem na fabularyzację (bo aktorzy i aranżacja sytuacji), pokazujący mechanizmy działania klanów, bywam często w Neapolu, uwielbiam to miasto, ludzi, tam nic nie wybucha, wręcz przeciwnie, to co w 4 sezonie powiedział Genny, policja ma myśleć, że nic sie nie dzieje, wtedy interes idzie, a o kasę tu chodzi, to nie są zjeby co chca sie tylko mordować, to nie kino USA, jestem pewny, ze będą akcje, bo to jednak wybór, ale siła tego serialu jest w tym, że nie udaje, tam ludzie zwykli, nienawidzą mafii, ale nie maja opcji, spotkałem młodych, gadałem, dla zasady nie kupuja fajek za 2 euro na Forcelli czy Sanicie, tylko legalne za 4,50 aby nie dawać zarabiać mafii, byłem na żaglowcach, na samym dachu, z córka i jedna studentką, byłem w jednym mieszkaniu, rozmawialismy z ludźmi, tam sie nie morduja codziennie, czasem chodze noca po miescie z aparatem w rece, nigdy nic mi sie nie stało, opis serial kryminalny jest mylący

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones