PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 033
oceny
8,4 10 1 31033
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

najgorzej mnie to denerwuje że mieszają tych przestępców z wiarą to od charakteru człowieka zależy jaki jest,przydałby się taki podobny serial ale bez mordowania niewinnych ludzi bo oglądanie takiego chamstwa mi się już przejadło ale widać mafia i gangi takie już są że ich to kręci.

mrokowiec

A co ty myślisz że mafia wybacza? to nie są chłopaczki z sąsiedztwa tylko poważna grupa przestępcza, gdyby nie zabijali to kto by im pozwolił na takie interesy.

Sneak

A w czym wg ciebie pomoże im zabijanie niewinnych zwykłych ludzi nie związanych z mafią ?,poważna grupa przestępcza ? dla mnie to zwykłe ścierwa,mordercy którzy morduja tylko dla pozycji i pieniędzy.

ocenił(a) serial na 10
mrokowiec

To wymień niewinnych w tym serialu, którzy zginęli

ocenił(a) serial na 10
morpheus93

Było kilka osób. Ten dzieciak co zginął przez Ciro i jego dziewczyna później.
Ten serial to czysta prawda, bo takie morderstwo niewinnej dziewczyny rzeczywiście miało miejsce w Neapolu bodajże w 2005 roku. Ten serial jest jeszcze bardziej realistyczny od The Wire.

Xsaav

Dokładnie kto sie interesuje tematem ten wie-bardzo realistycznie i jak dobrze zrobiony
Sezon w dwa dni obejrzałem tak wciągnął

ocenił(a) serial na 10
Xsaav

"Ten dzieciak co zginął przez Ciro" Czy ja właśnie przeczytałem spoiler? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones