PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615608}

Gomorrah

Gomorra
8,4 31 074
oceny
8,4 10 1 31074
9,2 6
ocen krytyków
Gomorra
powrót do forum serialu Gomorra

słabość

ocenił(a) serial na 3

nie rozumiem skąd te podniety na temat tego serialu , surowość może i tak jest zaletą tego serialu ,
ale tu nie ma akcji , nie ma dreszczyku emocji , który powoduje , że nie możesz doczekać się
obejrzenia kolejnego odcinka , napięcia zero , ja jestem rozczarowany ...

ocenił(a) serial na 3
raphson

To typowy serial dla gimbazy i gimbaza nawet tam gra z zakazanymi ryjami, take mordy to mieli z tymi małymi lopezikami wąsikami u nas w milicji w latach 80-90 i od razu tacy bici się przypominają . A taka gimbaze to u nas bije 4 liga chuliganki nawet na wsi by ich szybko połamali.

ocenił(a) serial na 10
raphson

Co to za pa...c głupszego tematu w tym roku nie widziałem .... do kosza

raphson

Moje odczucia są na drugim biegunie, a podchodziłem sceptycznie. Ważne to obejrzeć do końca. ja nie oceniam zanim nie obejrzę bo to niekonsekwentne. Po pierwszym odcinku jakoś za bardzo mnie do następnego nie ciągnęło, ale byłem zaciekawiony. Z każdym następnym coraz bardziej zaciekawiony aż do tego stopnia, że potrafiłem zatracić rachubę czasu. Kiedy już myślałem ,że zrobi się nudno wydarzało się coś, co na nowo przykuwało uwagę. 30 lat temu widziałem La Piovra (Ośmiornica), którego produkcję przerwano podobno ze względu na groźby mafii sycylijskiej. Na tamte czasy to było coś. Myślę, że Gomorra mu dorównuje jak na dzisiejsze czasy. Poza tym mogę polecić Suburrę, w którym widać wpływy Kościoła i walkę o władzę w Rzymie. Z Amerykańskich Crime Story.

raphson

zgadzam sie z toba raphson . widze ze zostałeś zaatakowany , ale ja tez tak ogladam i na poczatku mysle nawet bedzie fajny a pozniej juz tez zaczał mnie troche nudzic nie mam tego uczucia ze juz chce nastepny odcinek właczyc, zgadzm sie zToba.

Sigmunt87

Serial drewno, dobry to on jest chyba dla polskich amatorów gangsterki. Koło BB. Soprano to nawet nie leżało. Poziom naszej panstwowej TV jeżeli chodzi o realizację, juz slepnac od swiatel bylo lepsze niz to

ocenił(a) serial na 7
zaitsu112

trochę przesadzasz, gomorra to solidny średniak, da się obejrzeć

ocenił(a) serial na 9
raphson

Kolego - ocena 3? Serio? Może Ci się ten serial nie podobać, rozumiem, jednak 3 to ocena dla totalnego gówna. W tej skali ile dajesz np. Smoleńskowi, który jest słabszy w każdym aspekcie, w każdym, od zdjęc, poprzez charakteryzację, montaż, dialogi, scenariusz, muzykę i setkę innych. Min us 5, coś takiego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones