Gomorra (2014-2021)
Gomorra: Sezon 5 Gomorra Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Gomorra (2014-2021)

Odcinek 10

50m
7,8 254
oceny
7,8 10 1 254
Gomorra
powrót do forum s5e10

a moje pytanie brzmi kto zabił nieśmiertelnego ? Jakieś typy ? Ktoś z ludzi od czarnej wdowy ? Wgl zdziwiłem się współpracy pitbulla i tego czarnego gościa, (nie pamiętam jak się nazywa) co był największym kumplem błękitnej krwi, pod koniec odcinka , ze nie chcieli zabić genniego. Serial mega, cały sezon w sumie to też tak czułem że obaj polegną, chociaż z początku myślałem ze Ciro, strzelił sobie samobója :P a ktoś go jednak sprzątnął, tak mi się wydaje ze snajperki...

ocenił(a) serial na 10
guthalungra

Tych typów których nasłała babcia było 6, a zabili 4, więc najprawdopodobniej to oni, ale celowo nie pokazali kto, by zasiać niepewność, czy to nie sam bóg zstąpił i zabrał swojego mesjasza gangsterów z Neapolu.

stringer_bell

Pan Buk to by walnął piorunem albo wystrzelił lawą z Wezuwiusza a nie bawił się w gangsterkę. Najważniejsze ze i tak wszyscy pójdą do nieba, nieważne ze handlują prochami mordują się nawzajem bo i tak są przywiązani do świętych figurek, krucyfiksów

stringer_bell

zabili 5, nie 4

ocenił(a) serial na 10
misiu94

To i tak bez znaczenia, Ciro zabił transol z którym się migdalił Conte.

guthalungra

Jak spoilerujesz, to zaznaczaj "uwaga spoiler". Tak na przyszłość.

ocenił(a) serial na 10
guthalungra

Cira zabił jeden z typów nasłanych przez Wdowę. Chciała zabić wszystkich trójkę Sebastano i Cira, bo wiedziała, że Ciro puści Azurre i dzieciaka. Jeden z jej zbirów był schowany czego nie przewidział Ciro. Rozpaczał nad Gennaro a tu cyk z zaskoczenia ktoś mu strzelił w łeb. Także darujcie sobie gadki, ze to Bóg go sprzątnął żeby wymierzyć sprawiedliwość. Wystarczy policzyć ile pojechało na plażę a ilu zabili Ciro i Gennaro.
A tak swoją drogą to czy nie mogli wskoczyć do łodzi i uciec nią? Raczej nie zdołaliby ich trafić. Akurat w tym mało logiki było. Zakończenie prawie identyczne jak w Suburrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones