Gomorra (2014-2021)
Gomorra: Sezon 5 Gomorra Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Gomorra (2014-2021)

Odcinek 10

50m
7,8 254
oceny
7,8 10 1 254
Gomorra
powrót do forum s5e10

To tak skorzystając z okazji,że finał już za nami. Wasze ulubione postacie/ najbardziej znienawidzone? U mnie z ulubionych to Ciro, Pietro Savastano senior, Conte, Rosario, Wdowa. Najbardziej znienawidzone ponownie Pietro Savastano senior, Malamore.

ocenił(a) serial na 9
serialomaniaczka_95

Ulubione/znienawidzone... a ja wymienię najpiękniejsze kobiety serialu(subiektywna ocena) 1. Marinella/2.Azzurra/3.Deborah/4.Patrizia.
Pomimo charakteru serialu, pełnego brutalności i przemocy - sceny w których prym wiodły wyżej wymienione Panie zyskiwały estetyczny "smaczek". W świecie ociekającym krwią i zapowiadającym rychłą wizję śmierci, - kobiety! To wokół nich wszystko się kręci i wszystko determinuje (los Ciro, Gennego najdobitniej o tym świadczy)

serialomaniaczka_95

znienawidzone V sezon - Donna Luciana + Munaciello
ulubione - Enzo tych dwóch jego najbliższych ziomali (nazywałem ich Mertens i Insignie, bo są do nich trochę podobni :D )

ocenił(a) serial na 10
serialomaniaczka_95

Ulubione to Gennaro, Ciro i Patrizia. Te irytujące to Don Pietro, Valerio, Rudy Levante, Scianel.

ocenił(a) serial na 9
carll87

Ja Don Pietro nawet lubiłam, ale do momentu gdy wydał rozkaz na córkę Ciro. Wtedy jedyne co, to życzyłam mu śmierci

ocenił(a) serial na 10
serialomaniaczka_95

Bardzo dobry taktycznie ruch, bo zgniótł go jak robaka. To był koniec Ciro. Cała reszta to płacz za rodziną i zero motywacji do gangsterskiego stylu życia. Gdyby dało się to zrobić inaczej, to Gennaro powinien go wtedy na dachu zastrzelić, tylko by mu wyświadczył przysługę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones