Gomorra
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Sezon 4 na początku 2019 r. niestety na 100% bez Ciri di Marzio ( pomimo zebrania kilku tysięcy "like'ów" na Facebooku ). Szkoda i to wielka....Gdyby ktoś chciał poczytać więcej to na FB są grupy Gomorra 3 i Gomorra 4, artykuły po włosku, ale zawsze można użyć translatora.
Wstawiają też zdjęcia na bieżąco z kręcenia serialu, także polecam :)

ocenił(a) serial na 9
lenticularis

Ciekawy jest fenomen popularności Ciro – jakby nie było jednego z najbezwzględniejszych i najokrutniejszych bohaterów serialu. Zabicie własnej żony, zmanipulowanie i wykorzystanie młodego Danilo – takie pierwsze z brzegu przykłady. Jednocześnie swoją, niebanalną osobowością, charyzmą, która przebijała prawie z każdej sceny z jego udziałem zjednał sobie „sympatię” i przychylność widzów (także moją). Stąd ta niezgoda na śmierć, na zamknięcie rozdziału „Ciro” wśród fanów serialu, rozpaczliwe próby pozostawienia go przy życiu (całe te akcje na FB itp.). Mnie również nieco zwilgotniały oczy przy ostatniej scenie wieńczącej serię, ale mam nadzieję, że za rok kiedy ruszy 4 sezon - brak „Nieśmiertelnego” nie będzie aż tak bardzo dojmujący.

ocenił(a) serial na 10
timbo83

Myślę, że chodzi chyba o jego fizjonomię ;) a głównie o jego przemianę, i że w końcu dostrzegł co "najlepszego" w życiu uczynił...

ocenił(a) serial na 9
lenticularis

Masz rację. Na przestrzeni 36 odcinków jego postać była najbardziej hmm… wielowymiarowa. Pokazał wiele twarzy, milion masek, ale to na samym końcu poznaliśmy prawdziwego Ciro – żałującym popełnionych błędów, świadomym finału, pogodzonym ze swoim losem.

ocenił(a) serial na 9
timbo83

Ciekawe czy Genny na błędach Ciro czegos się nauczy.

aronn

A dla mnie ten serial bez tego bohatera może już nie mieć żadnych nowych sezonów, no go nie będę oglądał. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lenticularis

ja piernicze skad ty takie filozofie czerpiesz, fizjonomia blagam nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz

ocenił(a) serial na 8
Bart79789789

A co według ciebie znaczy fizjonomia ekspercie? xd

ocenił(a) serial na 10
lenticularis

Wczoraj skończyłem oglądać długo wyczekiwany sezon 4 i chyba był to najsłabszy sezon Gomorry.. Tak mi się wydaje.

ocenił(a) serial na 9
YareczekEs

Byl najslabszy ale minimalnie,trzymal poziom mimo wszystko.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Myślę podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones