Gomorra
powrót do forum 5 sezonu

Każdy kolejny sezon był gorszy od poprzedniego. Trudno, przywykłem do tego, ale nadal oglądało się fajnie. Natomiast to co powyprawiało się w pierwszych dwóch odcinkach 5-ego sezonu woła już o pomstę do nieba.

ocenił(a) serial na 9
baxinski

Dwa pierwsze odcinki to kpina, naplucie w twarz fanom serii. To powstało z odrzuconych z filmu fabularnego scen plus zwiedzanie cmentarza.
Jest słabiej, ale w Neapolu wraca klimat dawnych sezonów. W 6 odcinku już na całego.

ocenił(a) serial na 9
savino

Oczywiście chodziło o wczorajsze epizody 7 i 8, grają emocjami - ale lepiej tak niż znowu zwiedzanie "demoludów". Wątki w Bułgarii, o Łotwie nie wspomnę, są najsłabsze w całej serii.

baxinski

Niestety również jestem bardzo zawiedziony. Ten sezon to jak parodia starej Gomorry. No wielka szkoda, że naszych oczach został zniszczony naprawdę dobry serial.

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Gulinski

właśnie to samo wrażenie miałem przy seansie pierwszych dwóch odcinków. smutne. dobrze, że to już ostatni sezon.

baxinski

Zamiast sensownego zakończenia niektórych wątków czy losów bohaterów to w tym sezonie twórcy idą na łatwiznę by wszystkich likwidować .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones