PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661621}

Good Cop

7,3 303
oceny
7,3 10 1 303
Good Cop
powrót do forum serialu Good Cop

Tutaj piszą że 20 lX a jest już 24 i nie ma :(

ocenił(a) serial na 9
Robson8080

Czwarty odcinek nie został wyemitowany z powodu śmierci dwóch policjantek na służbie w Manchesterze. Możliwe, że w czwartek puszczą, ale nie wiem na 100%

gidi

Dzięki za odp :) Ostatnio jakoś nie oglądałam wiadomości i nie słyszałam o tym podobnie było w serialu tylko że tam zwabił pod wiadukt dwóch policjantów i ich zabił a w Manchesterze zwabił policjantki do mieszkania :( Może to głupio za brzmi ale mógł przykład wziął z serialu lipne wezwanie i czekał by je zabić :(

ocenił(a) serial na 8
Robson8080

To chyba w Lutherze akcja była pod wiaduktem. Tam dopiero powybijano policjantów.

A na ostatni 4. odcinek sobie poczekamy. Podobno zawiera brutalny atak na policjantkę (pewnie tę nową partnerkę Johna Paula). A więc będą zmieniać ten odcinek, nie wiem czy całą fabułę, czy tylko sceny z tym atakiem.

cmp61a

Szkoda ze zmienią Fabułę a to jest już pewne ? ostatni odc mogli by zrobić z jakąś fajną akcją

ocenił(a) serial na 8
Robson8080

oficjalne info z BBC - 13 października 4 ost epizod

AntistaR

to super :)

ocenił(a) serial na 8
AntistaR

Ja też się cieszę :) Bardzo spodobał mi się ten serial......BBC po prostu wie, jak kręcić dobre, telewizyjne produkcje :)

ocenił(a) serial na 8
Damien1986

Mnie też się bardzo podobał :) Zastanawiam się tylko czy będzie kolejny sezon :( :/

Robson8080

ten serial skończył się w najciekawszym momencie. Jak mogli to tak zostawić? Byłabym ciekawa jak potoczyły się dalsze losy policjanta ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones