PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718382}

Good Witch

6,8 1 632
oceny
6,8 10 1 1632
Good Witch
powrót do forum serialu Good Witch

Ma ktoś może zachomikowane wszystkie filmy i sezony. Ja głupi skasowałem dysk i teraz nigdzie już nie można odzyskać tego serialu :( A chętnie obejrzałbym całą historię od początku bo ile to razy można wracać do Firefly i Xeny :D

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Dołączam się do pytania. Normalnie aż żal i rozpacz mnie ściska, że nigdzie tego obejrzeć w całości nie mogę. :(

Sigyn12

Ja głupi skasowałem robiąc miejsce myśląc, że a to się znajdzie kiedyś... No i się nie znajduje :(

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Szkoda.. Serial jest na Netflixie, a i to bez dwóch ostatnich sezonów. Zaczęłam oglądanie właśnie od serialu i tu nagle pyk. Nie ma całości, nie mówiąc nic o filmach...

Sigyn12

Tak, a mówili po co zbierasz te dyski jak wszystko można ściągnąć albo obejrzeć na Netflix :/ I teraz stwierdzam, że następnym razem jednak kupię po prostu kolejny dysk.

Sigyn12

Udało mi się znaleźć większość. Jakość co prawda tylko 720p HD ale na lapku będzie się oglądało a nie na plaźmie. 7 sezonów, 6 filmów. Wciąż szukam pierwszego specjalu i 7ego filmu. Czym byłby internet bez torrentów :)

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Na innej też coś znalazłam, ale same filmy. Z serialu dosłownie parę odcinków jest..

ocenił(a) serial na 6
RadoslawKamil

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć ocb właściwie z tą magią? Obejrzałem już 3 sezony i dalej jestem zmieszany. "Moce" ma główna bohaterka. Oczywiście. Ale co dalej? Bo w niektórych odcinkach ewidentnie widać że jakieś tam moce też mają jej kuzynka i córka. W niektórych są ewidentnie "z rodziny" znają historie i wierzą w całą magie. A nagle w połowie 3 sezonu są odcinki gdzie i córka i kuzynka pytają główną bohaterke jak ona to robi i ewidnetnie wyglądają jakby nie miały o niczym pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones