PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718382}

Good Witch

6,8 1 632
oceny
6,8 10 1 1632
Good Witch
powrót do forum serialu Good Witch

Jak ktoś chce zaczać przygodę z Good Witch to filmy łączą się z serialem:
1.The Good Witch 2008
2.TGW Garden 2009
3.TGW Gift 2010
4.TGW Family 20011
5.TGW Charm 2012
6.TGW Destiny 2013
7.TGW Wonder 2014
8.Sezon 1 Good Witch
9. Special Halloween
10.Sezon 2 Good Witch
11.Special Secrets of Gray House
12.Sezon 3
13. Special Spellbound
14. Sezon 4 :)

Całość ogląda się w przyjemnej atmosferze małego miasteczka. Czysto familijne kino.

RadoslawKamil

Dzięki wielkie, nawet nie wiedziałam o filmach :D
a orientujesz się może, czy można gdzieś obejrzeć filmy z polskimi napisami?

Liniaa_Sercaa

Obecnie oglądam 5 sezon odc.4. Niestety nie wiem nic o napisach, gdyż wszystko oglądam po angielsku w oryginale. Uwielbiam taki klimat małego miasteczka :) Filmy są super i od nich zaczyna się cała przygoda :) Co prawda serial jest ckliwy, familijny, przewidywalny i schematyczny mimo to wciąga bardzo i nie chce się go opuszczać może za sprawą magii :D

RadoslawKamil

RadoslawKamil przyznam , ze pieknie to opisales, to ciekawe, ze jako mezczyzna tak ciekawie to widzisz :)

Vadimzeland

Jak facet to już nie może czasem obejrzeć czegoś ciepłego i urokliwego? :P A serial na prawdę do obejrzenia nie zależnie od wieku, płci itp. I kojarzył mi się melancholijnie bo pochodzę z małego miasteczka a spędzając rok na wsi w Irlandii( tam wieś znaczy małe miasteczko) taki klimat uwielbiam. Co prawda tam faktycznie wszystko wygląda jak w serialu bo u nas małe miasteczko to wciąż sąsiad sąsiadowi wilkiem :D

ocenił(a) serial na 6
RadoslawKamil

W takim razie spodoba ci się doktor Martin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones