PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143412}

Gorące Hawaje

North Shore
7,4 1 172
oceny
7,4 10 1 1172
Gorące Hawaje
powrót do forum serialu Gorące Hawaje

wlasnie ogladalam odcinek, dotarłam do slubu jasona i nicole i zapukał listonosz:/ kiedy wrocilam na ekranie zobaczylam, jak kamer leci do gory i kameruje jakby jakis pożar?? dym?? na tle lasu chyba, jakis krzyk był w tle?? i potem juz kolejna scena. alexandra wchodzi do hotelu a tam pusto w recepcji pusto w barze. co sie dzialo kiedy nie ogladalam? z gory dzieki za odpowiedz:)

ocenił(a) serial na 7
ania_krys

... Jason wyleciał w powietrze razem ze swoim autem...

ania_krys

To zginął Jason bo wsiadł do samochodu i gdy przekręcił kluczyk w stacyjce auto wybuchlo.. wg mnie beznadziejnie to zakonczyli..

ania_krys

Jason wylecial w powietrze !!! Bombka w samochodzie -- ty lepiej mi powiedz tytol piosenki co w koncowce leciala

Mirob1

oasis - stop crying your heart out

http://www.wrzuta.pl/audio/3uvBTxi1i8/oasis_stop_crying_your...

ania_krys

Był ślub,Vincent wręczył Jasonowi swoje udziały w firmie,potem kluczyi do auta. Gdy po ślubie Jason poszedł do samochodu,przekrecił kluczyki w stacyjce auto wyleciało w powietrze z Jasonem w środku :( Krzyczała Nicole,Vincent ją trzymał żeby nie pobiegła do auta ;(

Akasha_15

i co teraz? ;/ wie ktos ile odcinkow zostalo? tak mnie wciagnal ten serial ze nie moge sobie wyobrazic ze sie skonczy :(

kama9912

to koniec niema więcej-- to taki sezonowiec był

ocenił(a) serial na 10
ania_krys

Masakra wiem że to głupie ale ja płacze do tej pory nie sądziłam że tak zakończy się dzisiejszy odcinek:(:(:(:(

asiadobosz

Ja też nie sądziłam ze to tak zakończą :| mogliby nad tym popracowac :(

Akasha_15

serial miał słabą widownie więc niebylo sensu kręcić nowych sezonow i wtrynili beznadziejne zakonczenie

Mirob1

bezsens ;/ moglo sie juz skonczyc ze sie pobrali i tyle... a tu takie zakonczenie... jak dla mnie niewypał

ocenił(a) serial na 8
kama9912

Dokładnie :/ Takie zakończenia to w parodiach przecież dają, a nie w normalnych serialach... Bez sensu... Zresztą wiele kwestii nie wyjaśnili - Gabriel miał jechać do Eriki, sądziłem też, że Alexandra nie będzie prowadzić hotelu...

Sparkling1986

teraz to wole se poogladac mode na sukces... ehh

kama9912

Pierwsze "Pięknych" zakończyli beznadziejnie, teraz "Gorące hawaje";/. Oglądam to tylko, gdyż są wakacje i nie ma za bardzo co w telewizji (no chociaż teraz Igrzyska mnie ratują:)), ale widzę, że całe oglądanie tych seriali mija się z celem!:)Teraz też zacznę "Mode na sukces" oglądać, bo przynajmniej wiem, że się nie skończy:).
Pozdrawiam:)

ania_krys

Ale wy jesteście dziwni, przecież życie nie moze być takie przewidywalne. Wiam że fajnie by było gdyby wszystko skończyło się ok, ale to byłoby w stylu meksykańskich telenowel, gdzie w ostatnim odcinku rozwiązują się wszystkie problemy i wszyscy są szczęśliwi jak nigdy dotąd. Szkoda że nie ma kolejnej serii, ale dzięki temu możemy sobie sami wymyślić zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
moonica19

Ja sobie tak teraz myślę, że miały być kolejne sezony, dlatego zrobili pierwszy z takim, a nie innym zakończeniem, gdzie możnaby było rozwinąć historię no i zainteresować widzów jakoś kolejną serią. Jednak serial się nie sprzedał (miał słabą widownię od początku i to jest fakt) więc pomysł kontynuacji odpadł już na starcie. W Ameryce nawet nie wyemitowano ostatniego 21-szego odcinka :/

ania_krys

Zakończenie smutne, ale uważama, że ok, bo przecież nie może być wszystkie takie słodkie, piękne i w ogóle...

ania_krys

ale beznadziejnie to skonczyli... :( juz drugi z rzedu serial na polsacie, konczacy sie beznadziejnie na jednej serii... :|

astek808

niech zgadne -3 lbs. ze Stanleyem Tucci !?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones