PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194062}

Gorzka zemsta

Pasión de gavilanes
7,6 5 925
ocen
7,6 10 1 5925
Gorzka zemsta
powrót do forum serialu Gorzka zemsta

Tesknie! Mam sentyment do tego serialu :)
Bardzo go miło wspominam. Gdy lecial w telewizji 2004-2005 mialam 9-10 lat, wiec co to za wiek, ale ogladalam, bo podobali mi sie ci wszyscy aktorzy! Jakies 3 lata temu odswiezylam sobie wspomnienia i jeszcze raz go obejrzałam, już nie było takich emocji jak to kiedyś leciały codziennie odcinki na tvn, ale przez duży sentyment uważam ze to cudowna telenowela i chętnie do niej wracam, czasem jakieś urywki na youtube. Historia jak z bajki, trzy siostry i trzej bracia, związani ze sobą oczywiście najstarsza z najstarszym, średnia ze srednim i najmłodsza z najmłodszym pod względem wieku i szczerze? Jak dla mnie idealnie sa do siebie dobrani. Mi nie pasowało na początku, ze Jimena krecila z Franco i on jeszcze w międzyczasie z Rosario. Mialam 9 lat, wiec na czym tam sie znalam, ale juz wtedy mi to nie pasowalo. Norma była piękna i pasowała do męskiego i dobrze zbudowanego Juana, chociaż to nie mój typ faceta. Jimena też piękna i do tego zwariowana wiec idealnie się dopelniala z Oscarem (ta dwójka bardzo mi przypomina duet z Czarodziejek-Phoebe i Colea, to też była namietna i cudowna para) no i Sara z Franco, od nienawiści do miłości. Pamiętam jak Sara wyznała siostrom, ze jest zakochana w Franco, piękna scena, okazało się ze mimo wszystko i Sara się zakochała w Franco i wtedy już każda siostra była związana z Reyesami. Te wcześniejsze kłótnie Sary i Franco, dogryzanie sobie, pierwszy pocałunek na siłę, to ogólnie było cudowne. Wszystko w tym filmie było idealne, nawet wątki poboczne mimo tego, ze czasem się ciagnely i były nudnawe to odcinki sa na poziomie. Nagrywany 13 lat temu, wiec jak na tamte czasy poziom bardzo dobry i obsada świetna! Lepiej jej nie mogli wybrać! I do tego piosenka początkowa szybka na czolowke a podczas scen Norma/Juan, Jimena/Oscar, Sara/Franco wersja wolna równie cudowna! Serial, te pary, piosenka niezapomniane! Szkoda, ze teraz jest tak mało dobrych seriali, prezentujących podobny poziom jak Gorzka zemsta. Ostatnio czytałam, ze podobno miała bardzo bardzo duża oglądalność i się nie dziwię, bo jak najbardziej zasługuje na ocenę 10 i na powtórkę w telewizji zamiast tych chlamow i telenowel od televisy ostatnio puszczanych, bo one już poziomu nie mają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones