PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194062}

Gorzka zemsta

Pasión de gavilanes
7,6 5 925
ocen
7,6 10 1 5925
Gorzka zemsta
powrót do forum serialu Gorzka zemsta

„Gorzka zemsta” była emitowana w telewizji, gdy byłam nastolatką. Byłam wówczas zafascynowana tym serialem i po latach obejrzałam go ponownie z wielkim sentymentem. Będąc nieskażoną doświadczeniami życiowymi dziewczyną, wierzyłam, że taka idealna miłość istnieje naprawdę :D Obecnie uważam, że to piękna bajka dla małych dziewczynek i nastolatek. Wszystkie związki bazują tam na zakochaniu i szaleństwie w tym uczuciu. Jednak to jest piękne w tych telenowelach. Zawsze, gdy dziewczyna jest w ciąży ma zawroty głowy lub mdleje, a potem lekarz ogólny stwierdza ciążę :D Ponadto wyobraźcie sobie w prawdziwym życiu, np. taką budowę domu, która ciągnie się miesiącami, a końca nie widać, w dodatku budowy nie nadzoruje kierownik ani żaden inżynier, a tak bogaci i wykształceni ludzi się na to nabierają :D Kiedyś uważałam, że najprzystojniejszy jest Juan, ale teraz widzę, że jednak Oscar był najlepszy z tej trójki. No i te stroje i piękne duże kolczyki noszone przez dziewczyny. Były wtedy bardzo modne. Sama miałam kilkadziesiąt par. Szkoda, że wyszły z mody ;) I spodnie dzwony :D

cinderella_89

RBD/Rebelde sobie odnów :D tez zapewne widziałaś xd

cinderella_89

A teraz wszystko znów wraca do mody, dzwony i kolczyki powracają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones