PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706905}

Gotham

7,6 36 109
ocen
7,6 10 1 36109
6,4 7
ocen krytyków
Gotham
powrót do forum serialu Gotham

Pierwszy sezon ok, rewelacyjna postać Pingwina ciekawe historyjki, natomiast drugi sezon bez porównania rewelacja, wręcz doskonały. Widać że scenarzyści dostali zielone światło i poszli na całość Fish...

ocenił(a) serial na 10
spokolokoluzispontan

tylko kolego to jest caly 1 sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
marcink15

wiadomo o cho chodzi dlatego warto sie doczepić do numeracji

spokolokoluzispontan

Jaki drugi sezon?

logarine

właśnie jaki drugi sezon ?

spokolokoluzispontan

Nie prawda druga część jest o wiele słabsza. Od 8 odcinka akcja stoi w miejscu. Twórcy nie wiedzą co zrobić z niektórymi postaciami patrz Selena czy Pingwin (aktualnie grzeje ławę w barze i tyle). Ostatni odcinek 19 naprawdę kiepskim Miesiąc czekania i dali takie coś.

ocenił(a) serial na 6
patryks83

Nie powala zwłaszcza ta akcja z Brucem i Seliną. Poważnie panicz Wayne chciał zepchnąć tego kolesia? Dla mnie powinien czuć rządzę zemsty na człowieku który zabił jego rodziców (mam nadzieję, że to będzie Joe Chill jak w komiksach) a nie do ludzi totalnie z czapy co sztyletują jego kamerdynera (co dla mnie też jest totalnie dziwne, tego by jeszcze brakowało aby uśmiercić wszystkich dookoła Burca) Z drugiej jednak strony podoba mi się wątek z Gordonem, jest pewnie do czego się przyczepić ale jednak mam póki co dobrą opinię na ten temat.

Magic40

Jeśli chodzi o Bruce'a zgadzam się w 100%. Dodam, że po śmierci rodziców powinien stać się zamknięty w sobie-a w serialu to nie dość, że wogóle po nim nie widać tego, że niedawno jego rodzice zostali zamordowani to jeszcze się zakochuje :D.

ocenił(a) serial na 6
Wezum

Rodziców nie ma w domu to hulaj dusza, piekła nie ma haha

ocenił(a) serial na 7
patryks83

patryks83 dopiero od 8 odcinka serial się rozkręca a Ty mówisz, że gorszy to nie film czy serial o Batmanie a o Gordonie

bigdady33

To nie serial o Gordonie ani o Batmanie bo to serial o mieście Gotham z bohaterami ze świata DC Comics.
Najlepsze odcinki według mnie to:
G01 4,2/6
G02 4/6
G06 4,15/6
Go7 4,25/6

Średnia całego sezonu 3,8/6

Później postacie i ich wątki stanęły w miejscu, zaczęły się powtórki scen z Mrocznego Rycerza a fabuła była coraz bardziej oklepana i po prostu nieciekawa.

ocenił(a) serial na 7
patryks83

Jak nie o Gordonie przeciez to głowna postać. Patryks83 jak Ty dajesz całemu serialu tylko 4 to przepraszam Cię za określenie, ale chyba jesteś nienormalny. Fakt że 3 odcinki czy dwa z Fish Mooney poza Gotham są niepotrzebne ale reszta jest ok

bigdady33

No ale to jest całkiem niezła ocena nie wiem o co ci chodzi. Przede wszystkim to był dość równy sezon lecz nie jakiś wybitny.

ocenił(a) serial na 7
patryks83

Dla mnie ocena 8 lub 9 i dałem na 9 ale po tych trzech odcinkach mógłbym zmniejszyć ale musze skończyć a nie ocena 4

bigdady33

Ja daję w innej skali 3,8 ale w skali do 6. To chyba uczciwa ocena

ocenił(a) serial na 7
patryks83

Dla Ciebie może tak dla mnie nie. Chociaż jeden minus znalazłem. Niepotrzebnie telefony komórkowe i ten nowoczesny helikopter a szkoda

spokolokoluzispontan

pierwsze odcinki mega. Bylo mroczno i straszno. Gordon mial rozterki moralne. A potem sie zrobilo sielankowo, wesolo i smiesznawo. Gordon sie wyluzowal i sypie sobie zarcikami. Oby wrocili na wlasciwe mroczne Gothamowe tory.

spokolokoluzispontan

zgadzam się, że im dalej tym lepiej! Na początku serial wydawał mi się lekko kiczowaty, naciągany, ale oglądałam dalej i nie żałuję. Gotham się bardzo rozkręciło, każda scena jest jak perełka. Postaci świetnie wykreowane(Pingwin, Nygma!!) i klimat nie z tej ziemi :) Aż czuć atmosferę tego zepsutego, nadżartego zbrodnią mieściska. Czekam z niecierpliwością na 22 odcinek :)

spokolokoluzispontan

jaki drugi sezon ?

ocenił(a) serial na 7
spokolokoluzispontan

Skoro mówicie że im dalej tym lepiej, trzeba oglądać. Jestem dopiero przy 7 odcinku ale fajnie wciąga.

ocenił(a) serial na 7
spokolokoluzispontan

Drugi sezon najsłabszy z całego serialu, nie mogłem znieś gry aktorskiej i sztuczności postaci Galavana. Jedynym plusem drugiego sezonu była przemiana Barbary i Jerome ale to postać zniknęła zbyt szybko. Pierwszy sezon o wiele lepszy.

ocenił(a) serial na 8
spokolokoluzispontan

piwngwin wygrywa wszystko. Pierwszy sezon mistrz, reszta trochę mniej mi się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones