Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 1 Gra o tron Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

Baelor

57m
9,1 11 829
ocen
9,1 10 1 11829
Gra o tron
powrót do forum s1e9

....czy ktos z was plakal jak Lord Stark zostal stracony ??
Dawno taaaak nie plakalam na filmie !!
Przez godzine dochodzilam do siebie

ocenił(a) serial na 6
ilonkakitka

Oglądaj dalej, a czeka Cię jeszcze przynajmniej kilka emocjonujących momentów.

ocenił(a) serial na 9
ilonkakitka

Nigdy tego nie mogłem zrozumieć jak można płakać za fikcyjną postacią pomimo, że sam wczuwam się w to co oglądam bardzo, ciekawe jak się zachowujesz na pogrzebach w takim razie ;) Uprzedzam iż jeżeli nie chcesz spędzać wieczorów na płakaniu w poduszkę za postaciami to lepiej tego serialu nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 9
ilonkakitka

No cóż, z tego co pamiętam Ned straszliwie obraził Joffrey'a, powiedział, że nie jest on królem, zdradził go. Do tego przekupił Straż Miejską nie wiedząc, że była ona już kupiona i chciał pojmać Cersei i jej dzieci. Który król zniósł by taką zniewagę? Żaden. Więc nie ma się co dziwić Joffrey'owi, Ned jest sam sobie winien.
Nie płaczę za postaciami, które na swoją śmierć zapracowały. A szlachetny i dobry Ned (bo tego nie można mu odmówić) postąpił niezwykle głupio, dziecinnie i krótkowzrocznie.
Mimo to, dość intensywnie przeżyłam jego śmierć. Jasne, zasłużył, mógł być rozważniejszy, ale jak ginie tak ważny i dość dobry bohater, to każdemu jest go trochę szkoda.
Jeżeli jesteś osobą o dość słabych nerwach, to radzę ci zaprzestać oglądania Gry o Tron. Naprawdę w tym serialu są drastyczniejsze i mocniejsze momenty.

raschel97

Dodajmy jeszcze, że zamiast powiedzieć królowi prawdę o "jego'" dzieciach, to poleciał z tym do Cersei. Zdradził też swe zamiary córce, mimo że każdy ślepy by zauważył jej maślane oczy skierowane na młodego księcia, nic jej przy tym nie mówiąc o powodach tych działań. No i zaufał Petyrowi mimo jego ostrzeżeń :D Jasne, że każdemu było smutno tracić z oczu Seana Beana (choć ten facet to przecież chodzący spoiler), ale tak jak piszesz, działał tak strasznie destrukcyjnie, że nie ma co aż tak go żałować czy się dziwić.

ocenił(a) serial na 10
ilonkakitka

Pewnie będziesz płakać całą noc jak góra spadnie na żmije

ilonkakitka

Moze troche przesadzilam...moze po prostu bardzo lubie Sean Bean-a
nie spodziewalam sie ze jego postac tak szybko zostanie usmiercona.
Jestem uczuciowa osoba to fakt, ale muze sie przyznac ze nawet moj maz sie troche przejal.
Jestem zwolennikiem dobrego kina ale i tez dobrych seriali, Game of thrones jest dobrym filmem, i jesli bysmy nie mieli zadnych uczuc wobec fikcyjnych postaci...tych lubianych i tych nielubianych to po co ogladac film...
Kino rozrywkowe powinno wbudzac nas jakiekolwiek uczucia ...te smutne i te pozytywne :)
Nie bierzcie sobie wszystkiego TAK powarznie. Ja sie przejelam smiercia Neda Starka a zwlaszcza ze obie corki byly swiadkiem jego smierci. Chcialam tylko wiedziec czy ktos jeszcze moze sie ze mna podzielic podobnymi doznaniami..:)
Ogolnie mialo byc zabawnie !

ilonkakitka

Witaj

tak to było traumatayczne przezycie, nikt nie spodziewal sie aby nasz ulubiony honorowy bohater został tak szybko usmiercony. Wtedy zrozumiałem ze nikt w tym serialu nie jest bezpieczny. Rowniez zakreciły mi sie łzy w oczach.

Ale Ilono uważaj, bo wile Cie jeszcze czeka w tym serialu jesli jestes dopiero przy 1 sezonie. Na forum jest zbyt wiele szumowin ktore celowo zdradzają fabułe dlatego radzę tu wejsc dopiero po obejrzeniu 5 sezonów.

Pozdraiwam

użytkownik usunięty
ilonkakitka

Zaczekaj na sezon 3,jak kibicujesz Starkom to będziesz wyć. :D

....przeciez wszystkich nie wybija bo inaczej nie bedzie serialu ;D

użytkownik usunięty
ilonkakitka

Pożyjesz,zobaczysz,nie będę ci spoilerował dalej :P no chyba,że chcesz.

...jasne ze niechce :)
Jak zaczelam ogladac ten serial nic o nim nie wiedzialam po za dobra ocena widzow, nie rozczarowalam sie tylko zszokowalam po smierci Neda Starka, (mam slabosc do Sean B) :D
dzieki za newsa
napisze za 4 sezony :)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
ilonkakitka

Naprawdę, życzę ci abyś się nie skusiła zajrzeć na forum przed skończeniem 5 sezonu, bo inaczej możesz się nie miło rozczarować, spoilery na lewo i prawo, także powodzenia i udanego seansu.

ostatnisprawiedliwy_1771

Dokładnie, lepiej nie zaglądać na forum dopóki się nie obejrzy dostępnych sezonów (później to nawet książkowcy nie będę w stanie spoilować po s5, teoretycznie :D)

ilonkakitka

"....przeciez wszystkich nie wybija bo inaczej nie bedzie serialu ;D"
Serial nie opowiada o rodzinie Starków, a o fragmencie dziejów dwóch kontynentów ;)

ilonkakitka

Ciekawe czy popłaczesz przy 9 odcinku 3 sezonu :D

ilonkakitka

A tak z dobrego serca to radzę jednak na czas oglądania serialu odciąć sie od tego forum :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones