Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 1
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Red Woman

50m
8,2 5 329
ocen
8,2 10 1 5329
Gra o tron
powrót do forum s6e1

s06e01

ocenił(a) serial na 8

Nikt nic nie ma do powiedzenia? :)

ocenił(a) serial na 6
kryszti

Wszyscy mają dużo do powiedzenia na innych tematach.

ocenił(a) serial na 8
JohnnyRyper

Właśnie przejrzałem tematy i nikt nic nie pisze, a zawsze te forum było ożywione, no ale to pewnie dlatego, że to pierwszy odcinek i jeszcze wiele nie można powiedzieć, było tu ukazane wiele wątków po trochu, z których niewiele można wywnioskować. Melisandre nadal chyba może ożywić Snowa. Uważasz, że Thorne(czy jak on tam) miał rację nazywając Snowa zdrajcą? Będzie konflikt zbrojny Lannisterów z powodu zemsty?

ocenił(a) serial na 6
kryszti

Odcinek premierowy też pokazał wiele wpadek typu: znikające psy albo teleportacja żmijowych sióstr.

Dla mnie Thorne i większość nocnej straży to idioci którzy nie rozumieją prostej logiki: "lepiej przepuścić dzikich niż walczyć z nimi jako nieumarłymi".

Co do konfliktu Lannisterów to szczerze mówiąc jakoś mi to umknęło w tym odcinku. Ale oni raczej mają już za dużo problemów żeby jeszcze myśleć o ataku na północ.

ocenił(a) serial na 8
JohnnyRyper

No z tymi siostrami to dziwna sprawa... ale ja nie bym posądzał je o teleportacje, bo mam trochę większą wyobraźnię i potrafię sobie wyobrazić wiele, to co w serialu zostało niepokazane, należy do widza. W końcu to takie kobiece ninja, jest mnóstwo potencjalnych sposobów w jaki sposób mogły się dostać na statek.

No Thorne to jedna z najbardziej znienawidzonych przeze mnie postaci, jest to definicja prymitywnego, bezmyślnego idioty, ludzi niegodnych nazywania zwierzętami. Nie jestem jakimś wielkim fanem Snowa, ale wykazuje on przynajmniej oznaki aktywności mózgowej, co znowu nie jest tak często przy postaciach tego serialu. Trzymanie się sztywno jakichś doktryn i archaicznych reguł, zamiast używania rozumu to coś co uwłacza ludzkiemu gatunkowi. Jednak nocna straż to w conajmniej w połowie skrajni degeneraci, którzy nie rozumieją Snowa... który przecież przy Tyrionie i tak wypadł na kretyna.

Chodzi mi o konflikt z północą, ale też o też o pomszczeniu śmierci córki Cersei, która zapomniałem jak się nazywa. Chyba tak tego nie zostawią?

Co tam jeszcze było... Aria zostanie jakimś mistycznym wojownikiem z szóstym zmysłem? :D

ocenił(a) serial na 6
kryszti

Właśnie Lannisterowie z północą nie będą raczej walczyć tylko skupią się na Dorne. Mam nadzieję że nie będzie to tak słabo pokazane jak cały wątek Dorne.

Wydaje mi się że Aria tylko na czas szkolenia jest niewidoma. Skoro mogli jej zabrać wzrok to chyba potrafią też przywrócić.

kryszti

Thorne trafił na Mur, gdyż jako walczący po stronie Targaryenów tylko tak zachował życie. Jest zgorzkniały i w osobie Snowa trafił mu się potomek jednego ze zwycięskich wodzów - sprawców jego niedoli. On się po prostu posrednio odgrywa na Nedzie Starku korzystając z tej odrobiny władzy, którą posiada. Akurat takie zachowanie do rzadkich nie należy...

ocenił(a) serial na 10
bazant57

Wyobraź sobie jego zdziwienie gdyby Jon okazał się wiadomo kogo synem.

Venedet

No fakt, przeprosinom nie byłoby końca. Dlatego muszą Jona przywrócić do życia...

ocenił(a) serial na 7
kryszti

Coś mi chyba umknęło... jaka teleportacja?

kryszti

a jest jakas darmowa strona? bo wszedzie gdzie wejde wymagana jest autoryzacja przez sms

ocenił(a) serial na 8
Boski155

HBO GO

KarmazynowyKokos

z tego co czytalem to strona padla = ja rowniez nie moge na nia wejsc

ocenił(a) serial na 8
Boski155

Anyfiles, CDA, czy Tvseriesonline, na tej ostatniej stronie masz za darmo właściwie wszystkie seriale :)

ocenił(a) serial na 5
kryszti

a co to mówić, bez sensu to wszystko. Na tyle wątków gdzie każdą postac pokazują przez 2 minuty to nie da się tego oglądać. Jedyny sens to wydłużenie czasu każdego odcinka. Takie oglądanie to padaka.

ocenił(a) serial na 8
ciosina

E tam bez sensu, zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić. Myślę, że to pierwszy odcinek i później będzie inaczej, to taki wstęp, ja raczej nie mam negatywnych odczuć.

ocenił(a) serial na 5
kryszti

Może być tylko gorzej bo o ile wcześniejsze sezony oglądałem po to by zobaczyć jak odworowali książkę to teraz gdy co raz mniej ma to wspólnego z tym co pisał Martin dostrzegam co raz więcej glupot

ocenił(a) serial na 8
ciosina

Ja książek nie czytałem akurat, ale zapewne w niej też jest wiele głupot, staram się skupiać raczej pozytywach tej produkcji.

ocenił(a) serial na 5
kryszti

No to nie będzie łatwe biorąc pod uwagę, że obecnie treści w tej produkcji tworzone są pod masowego widza.

kryszti

A może by tak zmienić opcję na ''najnowsze''? Pierdylion tematów o tym odcinku się pokaże.

ocenił(a) serial na 8
Treehouse

Patrzyłem najnowsze tematy i nic nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones