Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 2
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

Home

54m
8,5 4 984
oceny
8,5 10 1 4984
Gra o tron
powrót do forum s6e2

Czyli jednak ten sezon wychodzi po za książki (być może tak jak będzie w nowej książce ) Ale również czerpie z Tańca z smokami :) Przynajmniej tak mówi lektor ;D

ocenił(a) serial na 9
toyminator

spojlery spojlery uwaga :P szczerze dano nie przeżyłem tak napiętej atmosfery John Snow ty draniu :D

ocenił(a) serial na 9
toyminator

tak serial w dużym stopniu się rozminął z książkami ale kto wie podwójna radocha .

halord13

Nom , teraz będzie z odcinka na odcinek coraz większe WTF :D Zastanawia mnie jedno, ile w wichrach zimy, będzie się zgadzało z tym co mamy tutaj ;D

ocenił(a) serial na 8
toyminator

Wichrów nie ma i nie będzie. Martin napisał 0 stron.

ocenił(a) serial na 10
KarmazynowyKokos

ja czuje żę w nastęnym roku przed 7 sezonem w polsce będzie wicher ;) a ostatni tom, to liczmy że przed śmiercią napisze

KarmazynowyKokos

Tiaaa przestań czytać jakieś głupie strony :) Książka już jest napisana, ostatnia część także, tylko Wichrów nie zdążył przed premierą serialu przepisać :) No dobra, ostatnia część pewnie jeszcze ją dwadzieścia razy zmieni, Zakończenie i najważniejsze rzeczy już ma napisane. Problem jest taki, że nie wie czy się zmieści, i być może będzie więcej książek. No i drugi powód opóźnienia, jest zbyt leniwy.

ocenił(a) serial na 8
toyminator

Optymista.

KarmazynowyKokos

sam to mówił:) Wichry mają wyjść w wakacje....ponoć ;D Z tego co mówił, to zostało mu jeszcze trochę do przepisania. ...w sumie mnie to tam lata :D Książek i tak na razie nie czytam.

ocenił(a) serial na 9
toyminator

Już po wakacjach... 6 razy i co wyszly? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones