Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 7
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Broken Man

51m
8,2 4 413
ocen
8,2 10 1 4413
Gra o tron
powrót do forum s6e7

S06E07

ocenił(a) serial na 9

Jak wrażenia? Coś Was zaskoczyło najbardziej?

SPOILER
BTW, widzieliście już promo kolejnego odcinka? Szykuje nam się ciekawa konfrontacja, Brienne i Jaime już nie walczą po jednej stronie...

ocenił(a) serial na 7
Wand_

Greenpeace Bez Chorągwi

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

I Cytryn z jego ekologicznym płaszczem z ekologicznego-sztucznego futerka

użytkownik usunięty
Wand_

Brak Maca Tyrella.

Wand_

Z promo 6x08 najbardziej interesuje mnie Meeren i kiedy wypuszczą pozostałe smoki na wolność. No i bitwa. Może wezmą Jamie do niewoli? Ostatnio Brienn 'odprowadzała go do domu', może tym razem zrobi na odwrót? Jak zabiją Poda to się zdenerwuję;( UU, ale gdyby coś się stało Brienne to Tormund, by chyba wyrwał tamtym genitalia i rzucił je kozom na pożarcie xD No, ale odcinek zapowiada się świetne.

Co do wrażeń - nie zaskoczyło mnie nic. Wiedziałam, że Ogar powróci, że nie umarł - ' jeśli nie zobaczysz odciętej głowy i gęby pełnej much to nie sądź, że ten ktoś jest martwy' - wyjątek- Stannis ;P No i spodziewałam się, że Arya dostanie kosę- jestem zaskoczona, że była taka pewna chodząc po ulicach miasta... Więc to mnie jednak zaskoczyło ;d

ocenił(a) serial na 6
Wand_

Ja chciałem sprawdzić czy mi działają napisy i BOOM trafiłem na twarz Ogara. Uważam że zjebałem sobie jeden z najlepszych momentów w serialu. Łączcie się ze mną w cierpieniu.

JohnnyRyper

Tu nie ma żadnego cierpienia, Ogar był przez cały odcinek, więc to chyba żaden surprise że żyje.

ocenił(a) serial na 6
filmowy_laufer

Cierpienie że nie było momentu "o kurde to Ogar? Niemożliwe. O Ku*wa Ogar!!"

JohnnyRyper

No odcinek jest jemu poświęcony The Broken Man.. a ja myślałam, że to o Benjenie czy kimś innym

ocenił(a) serial na 5
JohnnyRyper

możesz cierpieć po cichu bez wklejania tego w każdym temacie?

ocenił(a) serial na 6
ciosina

Nie

ocenił(a) serial na 6
JohnnyRyper

Zapomniałem o kropce nienawiści

*Nie.

ocenił(a) serial na 5
Wand_

kur wa każde promo szykuje się ciekawie a guzik z tego wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones