Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 8 Gra o tron Sezon 8, Odcinek 5
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Bells

1h 18m
5,6 6 641
ocen
5,6 10 1 6641
Gra o tron
powrót do forum s8e5

Sezon 8 odcinek 5

ocenił(a) serial na 10

Powiem tak, dla mnie najlepszy najbardziej poruszający i genialnie zrealizowany odcienek w całym serialu. I w dupie mam hejterów.

xlandia1

jesli chodzi o walke, to jest sto razy lepiej niz ostatnio, bo przynajmniej cos widac.. lol...

ocenił(a) serial na 6
xlandia1

W całym serialu to nie, w ostatnich dwóch sezonach zdecydowanie tak. Szkoda, że poprzedzały go takie głupoty.

ocenił(a) serial na 9
xlandia1

zgadzam sie.Mocny i swietny odcinek.A ta cala krytyka bierze sie chyba glownie z tego ze ludziom sie dzis w tylkach poprzewracalo ;]./

ocenił(a) serial na 10
lavrenzo84

Czytając tą całą krytykę już nawet nie wiem co im się nie podoba i co by chcieli bo jedno drugiemu zaprzecza :D

ocenił(a) serial na 10
xlandia1

Ja nie wiem jak można ten odc stawiać ponad resztą tego sezonu. Dla mnie 3 był świetny, miał klimat i grozę, a tu kompletnie nic, nuda i bezsensowne rżnięcie ludzi, zajęcie miasta mogłoby się zakończyć w połowie odcinka a reszte czasu poświęcić na coś ciekawego.

ocenił(a) serial na 7
xlandia1

> Kilka/kilkanaście wątków z tysiącem komentarzy argumentujących dlaczego odcinek jest zły
> Hejterzy!!!!!
Polecam zapoznać się ze znaczeniem tego określenia, bo jednym z hejterów jesteś właśnie ty.

ocenił(a) serial na 9
Beton_z_Szyszkami

wiem dlaczego odcinki sa zle.Ale tez wiem dlaczego te odcinki sa swietne i ja zostaje przy tym drugim ;].Wolnosc slowa czy mowi ci to cos betonie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones